EN

Bez lepku, prosím!

Sladké i slané recepty

Denisa Albertová


Objevte bohatý svět bezlepkového pečení!
Bezlepkové sladké i slané pečení nemusí být žádná věda. O tom vás přesvědčí Denisa Albertová alias Glutenfree Denisa. V teoretickém úvodu se seznámíte se základními informacemi o bezlepkovém pečení i vaření. A poté se můžete směle pustit třeba do bábovky, tvarohového koláče či kynutých koláčků. Nebo dáte přednost bezlepkovým bagelům či pizze? Jednoduché a srozumitelně popsané recepty jsou doplněné o krásné fotografie, které vás ihned nalákají k pečení. Tak už víte, do čeho se pustíte jako první?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 184
EAN 9788026452096
Datum vydání 06.05.2024
Věk od 15
Formát 160x230 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,563
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Objevte bohatý svět bezlepkového pečení!

Bezlepkové sladké i slané pečení nemusí být žádná věda. O tom vás přesvědčí Denisa Albertová alias Glutenfree Denisa. V teoretickém úvodu se seznámíte se základními informacemi o bezlepkovém pečení i vaření. A poté se můžete směle pustit třeba do bábovky, tvarohového koláče, sušenek či kynutých koláčků. Nebo dáte přednost bezlepkovým raviolám, bagelům či pizze? Jednoduché a srozumitelně popsané recepty jsou doplněné o krásné fotografie, které vás ihned nalákají k pečení. Tak už víte, do čeho se pustíte jako první?

„Ahoj, jmenuju se Denisa a jsem od narození celiak.“ Touhle větou vítám už pět let čtenáře mého bezlepkového blogu. Před časem se přede mnou vyskytla nová výzva – shrnout celých mých 25 let zkušeností s životem bez lepku do jedné jediné kuchařky. A tu držíte právě teď v rukou.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM