EN

Kód Mýtina - Zpátky ve Hře

Vojtěch Artemian Hlavenka


Herní fenomén z postapokalyptické Prahy. Must-read pro fandy LitRPG!
Michael se v živoucí virtuální hře Mýtina dostal na vrchol. Před dvěma lety však vlivem špatného rozhodnutí přišel o přátele a od herní společnosti dostal ultimátum, které ho vyřadilo ze světového žebříčku. Když se objeví unikátní boss, Michael se rozhodne vrátit. Kolaps kódu však způsobí, že jeho stará postava nelze načíst a on se ocitá v kůži hraničáře první úrovně. Navíc zjišťuje, že ke zničení původní guildy možná nevedlo špatné rozhodnutí, ale zapříčinily ho živly z temných zákoutí populární hry…
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Ilustrátor Lukáš Vašut
Jazyk čeština
Počet stran 344
EAN 9788025366875
Datum vydání 04.04.2024
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,304
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Michael se v živoucí virtuální hře Mýtina dostal na vrchol. Před dvěma lety však udělal špatné rozhodnutí a přišel nejen o přátele, ale i možnost hrát dál a být součástí světového žebříčku. Když se však objeví unikátní boss, za jehož poražení admini Mýtiny slibují splnit vítězi libovolné herní i neherní přání, Michael se rozhodne vrátit. Pokud uspěje, bude moct přinutit společnost k tomu, aby se zabývala mentální degenerací, která postihla jeho spoluhráče.

"Nemožný" kolaps kódu však způsobí, že jeho stará postava nejde načíst, a on se ocitá v kůži hraničáře první úrovně. Bez starých kontaktů, zkušeností i schopností. Navíc brzy zjišťuje, že zničení jádra jejich gildy možná nevzešlo z jeho špatného rozhodnutí, ale zapříčinily je živly, operující ve stínech celosvětově populární hry.

Přijde Michael na to, kdo tahá v pozadí za nitky, ovládá virtuální svět a skrze něj i samotné hráče?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Karel Kyselka
Ale jo nato že to 1 české LITrpg dost dobře , četl sem zatím jen ty 2 kapitoly a je to celkem dobrý.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Vojtěch Artemian Hlavenka

Vojtěch Artemian Hlavenka

Nejlépe by ho představilo jeho pětileté já: „Maminko, já umím takhle hezky zpívat po tobě, viď?“ „Ano“, odpověděla tenkrát hrdě. „Takže chytrý jsem určitě po tatínkovi.“ Pro vysvětlení, je vystudovaný data analytik (tatínek), ale vždycky tíhl i k uměleckým směrům, ať už v podobě zpěvu, nebo hraní na nástroje (maminka). Po uvědomění, že vyprávění příběhů a budování světů oba principy spojuje, se mu psaní stalo životní vášní. Touží napříč mnoha sériemi i knižními jednohubkami popsat rozsáhlý svět, takže ho v budoucnu čeká nejedna výzva i kreativní krize a následná zlepšení, kterých můžete být součástí. Mimo jiné je členem skupiny Strangers & Dragons, která se věnuje hraní „dungeon and dragons“ tedy her na hrdiny, v nichž příběhy ožívají, o čemž se můžete přesvědčit na jeho youtubovém kanále.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM