EN

Ženy zločinu

Lucie Bechynková


Smrtelně nebezpečné ženy a jejich krvavé stopy v historii
Zločin má i ženskou tvář – a nikdo to neví lépe než Lucie Bechynková, zločinožroutka a spoluzakladatelka oceňovaného podcastu Opravdové zločiny. Čeho všeho jsou ženy schopny? Co je k mnohdy brutálním činům vede? A jak vypadá osobní i pracovní život policistky, soudní psycholožky nebo ředitelky věznice? Poznejte téma zločinu z opomíjeného úhlu pohledu! Zjistíte, že trestné činy spáchané ženami se co do temnoty a krutosti vyrovnají i nechvalně proslulým vrahům.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr non-fiction
Jazyk čeština
Počet stran 200
EAN 9788026448563
Datum vydání 31.08.2023
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,397
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Zločin má i ženskou tvář – a nikdo to neví lépe než Lucie Bechynková, zločinožroutka, spoluzakladatelka oceňovaného podcastu Opravdové zločiny a autorka bestsellerů

Opravdové zločiny I, II a Vrah je v každém z nás.

Čeho všeho jsou ženy schopny?

Co je k mnohdy brutálním činům vede? A jak vypadá osobní i pracovní život policistky, soudní psycholožky nebo ředitelky věznice?

Poznejte téma zločinu z opomíjeného úhlu pohledu! Zjistíte, že trestné činy spáchané ženami se co do temnoty a krutosti vyrovnají i nechvalně proslulým vrahům.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Lucie Bechynková

Lucie Bechynková

Lucie Bechynková je nejen moderátorka, ale také velká milovnice zločinu. V jeho pasivní podobě, samozřejmě. Aby mohla využít svoji vášeň, rozhodla se příběhy šířit dál a s kamarádkou Bárou založila podcast Opravdové zločiny. Její další cesta tak logicky vedla k napsání stejnojmenné knihy o zločinu. Sama s oblibou říká: „Zůstaňte na svobodě a naživu!“
Zobrazit profil autora

Recenze

knihcentrum.cz - Recenze: Ženy zločinu

"Některé z nich byly skoupé na slovo a celkem mě mrzelo, že je Bechynková neuměla rozpovídat a na její otázky zůstaly jen minimální odpovědi, někdy jen jednoslovné. Časem mi to ale přišlo i vtipné. Svérázné ženy pracující s tomhle drsném odvětví si přece nenechají diktovat, jak dlouhé mají být jejich reakce. ??"
NAPIŠTE NÁM