EN

MIKULÁŠSKÁ NABÍDKA! DOPRAVA ZDARMA A BESTSELLER OD J. K. ROWLINGOVÉ JAKO DÁREK

Doris píše dopis

Hana Kašáková


Píšu ti, aby mi nehráblo! A rovnou říkám, že už se nebudu snažit psát spisovně!
Někdy se všechny průšvihy sesypou na jednu hromadu! Musíš se přestěhovat do města, kde neznáš živou duši, v nové třídě tě ignorují, táta ti nechce dovolit chytrý mobil a workoholická máma pořád někde lítá. Přesně tohle řeší dvanáctiletá Doris. Svoje zážitky a pocity píše do úplně staromódních dopisů své nejlepší kamarádce. To už se moc nevidí, co? Ale všechno ostatní, co Doris prožívá doma, ve škole i za školou ti určitě bude povědomé. Fakt!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 152
EAN 9788026448518
Datum vydání 31.08.2023
Věk od 10
Formát 130x200 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,153
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Hana Kašáková, autorka úspěšné holčičí knížky To: Všechno o menstruaci, napsala další knížku pro holky.

Příběh dvanáctileté Doris se odehrává na začátku školního roku, ale také na začátku nového života její rodiny. Doris se s rodiči právě přestěhovala z malého městečka do Prahy a má před sebou nelehký úkol – zvyknout si na novou školu a najít spřízněnou duši. A jak by každá holka i kluk v tomhle věku jistě potvrdili – není to jen tak! Obnáší to řadu trapasů, naschválů, proplakaných polštářů, ale i legrace, jisté dávky dobrodružství a kamarádství, které nakonec vznikne tam, kde by ho čekala nejméně. To vše Doris sděluje kamarádce Lauře – a teď se podržte – v ručně psaných dopisech!  Tak odložte smartphony a začtěte se.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Věra Pohorská
Dobrý den, knihu dostala moje dvanáctiletá vnučka, která je velkou čtenářkou. Přečetla jí během dvou večerů. Byla nadšená a přála by si pokračování. Autorce přeji mnoho úspěchů v dalším psaní. Pohorská V.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Hana Kašáková

Hana Kašáková

Hana Kašáková se narodila v roce 1981 v Kutné Hoře. Vystudovala hudebně-dramatický obor na Pražské konzervatoři a plánovala, že se stane herečkou. Na prknech, která znamenají svět, nabrala první herecké i životní zkušenosti, ale nakonec svou profesní dráhu nasměrovala jinam. Vystudovala publicistiku, tvůrčí psaní a management, což ji zaválo k práci reklamní textařky, které se věnuje od roku 2007. V roce 2019 vyšla její prvotina cílená na ženské publikum – Typologie volů (CPress). V roce 2020 se zaměřila opět na ženy – tentokrát trochu mladší – pro které napsala zábavnou příručku TO: Všechno o menstruaci (Albatros). Její třetí kniha 21 kalhotek (CPress) vyšla na podzim 2021.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM