EN

Houbové pohádky

Jana Burešová


Pohádky ukryté v jehličí
Devatenáct krátkých pohádek, kde se děti seznámí s houbami jedlými, nejedlými i jedovatými. Díky názorným obrázkům poznají křemenáče, pýchavku, bedlu, muchomůrku červenou, klouzky, ryzce, václavky a mnohé další známé a u nás rozšířené druhy. Bohatě ilustrované pohádky s dobrým koncem.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr pohádka
Ilustrátor Alena Schulzová
Jazyk čeština
Počet stran 80
EAN 9788026448037
Datum vydání 20.07.2023
Věk od 5
Formát 170x243 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,364
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Devatenáct pohádek, ve kterých to voní houbami a kde žijí a tak trochu i vyvádějí skřítci, princezny, víly, čerti a další pohádkové bytosti. Děti spolu s hrdiny příběhů prožijí rozmanitá dobrodružství a přitom se seznámí s houbami jedlými, nejedlými i jedovatými. Názorné obrázky pomohou dětem poznat křemenáče, pýchavku, bedlu, muchomůrku červenou i zelenou, klouzek, ryzce, václavky, lišky a mnohé další druhy. Bohatě ilustrované pohádky s dobrým koncem.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Pohádky o přírodě"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jana Burešová

Jana Burešová

Jana Burešová žije v Kladně s manželem a třemi dětmi. Mezi autory knih pro děti se zařadila v roce 2018, kdy vyšla její první kniha. Její tvorba baví i vzdělává. Při psaní autorka čerpá ze svých zálib, často úzce spojených s přírodou. Květinové pohádky jsou v pořadí její pátou knihou a navazují na Stromové pohádky a Bylinkové pohádky.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM