EN

Cvičení a pohybové aktivity v těhotenství

Zdravý pohyb pro těhotné

Ludmila Sikorová


Zdravé a bezpečné aktivní těhotenství!
Přejete si zůstat krásná a fit po celou dobu těhotenství i bezprostředně po porodu? Chcete mít zpevněné svaly pánevního dna, potřebné pro zdárný průběh porodu, předcházet tvorbě křečových žil, posílit prsní svalstvo a zvýšit či udržet si fyzickou kondici, která se vám rozhodně bude při porodu hodit? Pak je tato kniha určena právě vám. V knize naleznete praktické rady, sestavy cviků, doporučené a zakázané aktivity.

Detailní informace

Žánr mateřství
Jazyk čeština
Počet stran 128
EAN 9788025124208
Datum vydání 26.01.2009
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,5
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Nové upravené vydání knihy Cvičení a pohybové aktivity v těhotenství - Zdravý pohyb pro těhotné s prodejním kódem KZ0007!

Přejete si zůstat krásná a fit po celou dobu těhotenství i bezprostředně po porodu? Chcete mít zpevněné svaly pánevního dna, potřebné pro zdárný průběh porodu, předcházet tvorbě křečových žil, posílit prsní svalstvo a zvýšit či udržet si fyzickou kondici, která se vám rozhodně bude hodit při porodu? Pak je tato kniha plná barevných fotografií určena právě vám.

V knize naleznete:

- Sestavy vhodných cvičení dle jednotlivých semestrů.

- Úlevové polohy a pomoc partnera při porodu.

- Doporučené a naopak nevhodné pohybové aktivity v těhotenství.

Autorka je zkušená porodní asistentka, která své vědomosti získala dlouholetou prací s budoucími maminkami, vedením těhotenských kurzů a privátní praxí. V současnosti pracuje na porodnicko-gynekologické klinice Fakultní nemocnice Ostrava.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM