EN

Led Zeppelin

Muzeum v knize

Chris Welch


Největší hudební skupina 70. let v jedinečném kompletu!
Skupina Led Zeppelin stanovila rekordy v prodejích alb i v návštěvnosti koncertů a její členové se stali skutečnými symboly rock’n’rollu. Nechte se zanést do časů její největší slávy prostřednictvím této publikace, která ukrývá fascinující a vzácné vzpomínkové předměty – vezměte do rukou útržky vstupenek, programů, nádherné plakáty, letáky a další pozoruhodné střípky z hudební historie.

Detailní informace

Žánr hudba
Jazyk čeština
Původní název Led Zeppelin Treasures
Počet stran 64
EAN 9788025129982
Datum vydání 07.09.2010
Věk od 15
Formát 283x245 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 1,28
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Poznejte, jak se tato skupina zrodila, jak se rok za rokem vyvíjela i jak postupně vznikala její alba.

Jimmy Page, Robert Plant, John Paul Jones a John „Bonzo“ Bonham se stali legendami. Skupina stanovila rekordy v prodejích alb i návštěvnosti koncertů a její členové se stali skutečnými symboly rock’n’rollu. Chemie, kterou vytvářeli na pódiu i ve studiu, je dodnes úchvatná a přitahuje nové generace fanoušků. Led Zeppelin vytvořili magickou hudbu a jejich příběh představuje divokou, nespoutanou jízdu.

Kniha Legenda Led Zeppelin z edice Muzeum v knize je publikace, jež vypráví pozoruhodný příběh oněch čtyř talentovaných Angličanů na cestě za slávou, bohatstvím, štěstím a – pro některé – i vstříc tragédii. Nechte se zanést do těchto časů prostřednictvím fascinujících a vzácných vzpomínkových předmětů ukrytých uvnitř této knihy – vezměte do rukou útržky vstupenek, programů, nádherné plakáty, letáky a další pozoruhodné střípky hudební historie. Kniha obsahuje 17 vložených memorabilií, např.:

- stylový plakát z roku 1975

- leták na koncert e Velké Británii v roce 1971

- vstupenku na koncert v sále Budokan, Tokiu, Japonsko 1972

- vysačku do zákulisí z koncertu Electric Magic v Londýně 1971

- program z roku 1973

- reklamní leták na film The Song Remains the Same 1977

Publikaci napsal Chris Welch, novinář z Melody ­Makeru, který byl přímým svědkem událostí v průběhu 70. let 20. století a který mnohokrát se všemi členy skupiny vedl rozhovory.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM