EN

Tisíc mil, těch tisíc mil...

Život Waldemara Matušky v poutavé autobiografii

Olga Matušková, Waldemar G. Matuška, Waldemar Matuška


...má jeden směr a jeden cíl: to malý bílý stavení. Vzpomínka na zpěváka mnoha srdcí.
Autobiografická kniha rodiny slavného zpěváka a umělce Waldemara Matušky. Příběhy rodiny v osmdesátých letech minulého století po jejich odjezdu z Československa do Spojených států a roky života v emigraci až do návratu do Prahy v devadesátých letech. Doplněno množstvím dobových fotografií slavných osobností. Publikace vychází v reedici původního vydání v roce 1999 u příležitosti zpěvákova úmrtí.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 216
EAN 9788025126646
Datum vydání 04.08.2009
Věk od 15
Formát 148x210 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,51
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

V roce 1986 odcestoval Waldemar Matuška se svou ženou Olgou a svým synem Waldíkem na koncert do Tennessee, poté odjel na Floridu, kde zůstal už natrvalo. Příběhy rodiny v osmdesátých letech minulého století po jejich odjezdu z Československa do Spojených států a roky života v emigraci až do návratu do Prahy v devadesátých letech shrnuje rodina Matuškova v této autobiografické knize.

Publikace „Tisíc mil, těch tisíc mil …..“ je vzpomínkovým cestopisem, doplněna množstvím dobových fotografií z vystoupení, výletů po Americe či přátelských setkání s jinými slavnými osobnostmi. K uctění památky pana Waldemara Matušky vychází kniha v originální podobě jako původní vydání z roku 1999.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM