EN

Získejte dotace z fondů EU

tvorba žádosti a realizace projektu krok za krokem + CD se vzorovým příkladem úspěšného projektu

Helena Zemánková, Vladimír Tauer


Dosáhněte na evropské peníze
Věřejná podpora, Způsobilé výdaje, Publicita, Horizontální témata, Zadávání veřejných zakázek, Projekty vytvářející příjmy, Udržitelnost projektu, Benefit 7.... a řada dalších informací tvoří základní pravidla, která podmiňují čerpání dotací ze strukturálních fondů EU. Publikace, která vás krok za krokem provede labyrintem projektů tedy, jak udělat projekt, aby se vám peníze nevyhnuly.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 160
EAN 9788025126493
Datum vydání 20.01.2010
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,32
Typ Kniha + CD
Vazba brožovaná lepená

Žijeme v období, kdy můžeme vytvářet projekty, které mohou být financovány z prostředků Evropské unie. Napsat projekt správně, tak aby byl úspěšně vyhodnocen, aby mohl být financován ze strukturálních fondů EU, je novou kompetencí, která našim projektům a myšlenkám otevírá široké pole možností jejich realizace. Každá projektová činnost, která je završena hotovým projektem, je úžasným zážitkem, ale i velmi náročnou prací a často stresovou záležitostí. Pokud jsme na psaní projektu připraveni, postupujeme správnými kroky, víme, kde najít informace, pak tvorbu projektu zvládneme.

Tato publikace umožní každému, kdo se chce pustit do psaní projektu, naučit se této nové kompetenci. Obsahuje základní a zásadní informace, uvádí nutné postupy a upozorňuje na možné chyby při psaní projektu.

Publikace se skládá ze dvou částí:

- Průvodce strukturálními fondy EU a

- Vytváříme projekt krok za krokem.

V závěru publikace naleznete odkazy na důležité zdroje.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM