EN

MIKULÁŠSKÁ NABÍDKA! DOPRAVA ZDARMA A BESTSELLER OD J. K. ROWLINGOVÉ JAKO DÁREK

90 skvělých aktivit od 90 světových koučů

Elaine Biech


Vneste do školení zaměstnanců trochu zábavy!
Autorka shromáždila množství účinných a zajímavých aktivit, které se zaměřují na management změny, koučování, různorodost pracovního týmu, leadership nebo týmovou spolupráci. Některé z nich jsou notoricky známé. Při své práci ji využijí především školitelé a personalisté.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název 90 World-Class Activities by 90 World-Class Trainers
Počet stran 456
EAN 9788025120170
Datum vydání 26.09.2007
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,66
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Hledáte skutečně efektivní aktivity, které byste mohli použít při školení

zaměstnanců i managementu a které by se vždy zaručeně setkaly s úspěchem?

Oblast firemního vzdělávání a tréninků neustále roste a proměňuje se. V publikaci 90 skvělých aktivit od 90 světových koučů jsou na jednom místě shromážděny klasické tréninkové aktivity od 90 vynikajících lektorů. Do hvězdného seznamu se řadí trenéři jako Bellman, Blanchardová, de Bono, Kouzes, Philips, VanGundy a 84 dalších. Využijte jejich zkušeností a zkuste některá ze cvičení zařadit na školeních, která právě připravujete. Úspěch je předem zaručen.

Kniha obsahuje aktivity z následujících oblastí:

• řízení změn

• koučování, mentoring a zpětná vazba

• komunikace

• konflikt a spolupráce

• kreativita

• služby zákazníkům

• leadership

• organizace a zlepšování procesů

• sebeřízení

• řešení problémů a rozhodování

• týmová spolupráce

• dovednosti kouče a přednášejícího

Všechny aktivity obstály ve zkoušce času a vy je můžete nyní využít při zapojování týmů a skupin do vzdělávacího a rozvojového procesu. Kniha je nabitá odbornými znalostmi a zkušenostmi. Přispěvatelé v součtu napsali přes 800 knih a více než 3700 článků a získali stovky ocenění. Inspirujte se jejich zkušenostmi a proměňte školení v zábavná a efektivní setkání

„Za svou dlouholetou lektorskou a konzultantskou praxi jsem se přesvědčil o tom, jaká síla a jaké kouzlo spočívá v dobře zvolených, vhodně načasovaných a hlavně promyšleně koncipovaných školicích aktivitách. Kniha 90 skvělých aktivit od 90 světových koučů nejenom že přináší nebývale širokou škálu témat a aplikací (od řízení změn přes koučování a leadership až po icebreakery), ale navíc jsou aktivity sepsány a především vyzkoušeny v praxi těmi nejlepšími světovými školiteli. Každý lektor či trenér si přijde na své.“

- Norbert Riethof, ředitel Coaching Systems

Elaine Biechová je prezidentkou společnosti ebb associates, která se zaměřuje na organizační rozvoj a pomáhá firmám procházet procesy rozsáhlých změn. V oboru školení a poradenství působí 26 let - vede porady zaměřené na strategické plánování, působí jako facilitátorka při budování týmů a pomáhá zavádět firemní systémy. Je autorkou a editorkou více než tří desítek knih.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM