Velká kniha výtvarných nápadů pro děti | Albatrosmedia.cz
EN

Velká kniha výtvarných nápadů pro děti

40 úžasných výrobků z 10 výtvarných materiálů

kolektiv


Tato souborná publikace obsahuje výběr 40 nejzajímavějších výrobků z edice Malá dětská dílna. Jednotlivé projekty jsou rozděleny do 10 kapitol, z nichž se každá věnuje tvorbě z jednoho běžně dostupného výtvarného materiálu – z chlupatých drátků, korálků, papíru, pedigu, skla, textilu, vlny, vosku a přírodního či odpadového materiálu. S naší knihou si tedy můžete být jisti, že si s každým materiálem hravě poradíte!

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 112
EAN 9788025130247
Datum vydání 30.03.2010
Věk od 5
Formát 210x297 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,74
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Kniha je určena všem dětem, které rády výtvarně tvoří a pro svou práci neustále hledají novou inspiraci a nápady. Obsahuje totiž výběr 40 nejzajímavějších výrobků z 10 knih edice Malá dětská dílna, které jsou přehledně roztříděny do 10 kapitol dle použitého výtvarného materiálu. S naší knihou si tedy můžete být jisti, že si hravě poradíte se zpracováním všech 10 materiálů a najdete v ní nápady na konkrétní výrobky: Tuto širokou paletu výtvarných nápadů pro vás společně připravily:

Michaela Bubíková

Lucie Jakubů

Blanka Svobodová

Zdena Sitarčíková

Gabriela Tomcová

Lucie Ulíková

Petra Vondrová

Iveta Žižková

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.