EN

Draci

Jak si opatřit a vychovat draka

John Topsell


Vyber si svého draka!
V této příručce se dozvíte vše důležité o chovu draků: jak si draka vybrat, jak si ho objednat, jak pro něho vybudovat příbytek, jak pečovat o dračí vejce, jak ho krmit a pečovat o jeho zevnějšek, jak ho cvičit, jak na něm jezdit, jak ho přihlásit na přehlídku a mnoho dalších užitečných informací. S touto výjimečnou knihou v ruce prožijete mnoho šťastných let s nejtajemnějším a nejoddanějším zvířecím přítelem na světě.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 128
EAN 9788025116739
Datum vydání 26.09.2007
Věk od 9
Formát 246x190 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,56
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Tato publikace získala 2. místo v soutěži "O nejlepší knihu veletrhu" na Veletrhu dětské knihy v Liberci 2008.

Snili jste někdy o tom mít doma svého vlastního draka? Nyní je to možné.

Během několika posledních desetiletí se na celém světě objevilo mnoho chovatelů draků. Toto je úplně první příručka věnovaná chovu těchto naprosto jedinečných tvorů.

Autorem této příručky není nikdo jiný než světově proslulý odborník na draky John Topsell, který je potomkem slavného přírodovědce Edwarda Topsella. Chovu draků se věnuje celý život.

V této příručce se dozvíte vše důležité o chovu draků: jak si draka vybrat, jak si ho objednat, jak pro něj vybudovat příbytek, jak pečovat o dračí vejce, jak ho krmit a pečovat o jeho zevnějšek, jak jej cvičit, jak na něm jezdit, jak ho přihlásit na přehlídku a mnoho dalších užitečných informací. Text je doplněn krásnými ilustracemi. S touto výjimečnou knihou v ruce prožijete mnoho šťastných let s nejtajemnějším a nejoddanějším zvířecím přítelem na světě.

Ke stažení

pdf Obsah.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM