EN

Řízení projektů v Microsoft Project 2010

Učebnice

Markéta Kubálková, Tomáš Kubálek


Připravte se na práci v projektovém týmu!
"Učebnice určená především studentům středních a vysokých škol ekonomického a podnikatelského zaměření přibližuje českou verzi programu Microsoft Project 2010 na fiktivním projektu smyšlené firmy ve všech stádiích jeho života. Lze ji použít k výuce, školení i samostudiu, a to i bez hlubších znalostí projektového řízení a ovládání programu Project; obsahuje všechna vysvětlení i kroky postupů."

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 264
EAN 9788025132661
Datum vydání 15.09.2010
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,465
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Učebnice Řízení projektů v Microsoft Project 2010 přibližuje studentům vysokých škol i zájemcům z praxe nejpotřebnější funkce programu Microsoft Project na fiktivním projektu ve všech stadiích jeho života. Učebnice vznikla na základě zkušeností autorů z výuky aplikace programu Microsoft Project a s řízením reálných projektů.

Případová studie formou řešení problémů seznamuje čtenáře s projektem Start smyšlené firmy Encián. Firma rekonstruuje zasedací místnost, buduje v ní školicí počítačovou učebnu. Vychází při tom z interních i externích zdrojů, analyzuje náklady, sleduje průběh projektu.

Kniha je určena zájemcům o řízení projektů při využití programu Microsoft Project ve verzi 2010 či nižších. Nepředpokládá hlubší znalosti projektového řízení ani ovládání programu Project. Bude vítanou pomůckou učitele ve výuce či při školení, je však napsána tak, aby čtenář mohl pochopit podstatu problematiky a aplikovat všechny postupy v programu i bez výkladu učitele, tj. samostudiem. Čtenář podrobně pozná všechny části Projectu:

- kalendáře

- úkoly

- zdroje

- náklady

- sledování průběhu projektu

- různá zobrazení projektu

- sestavy

- tisk a další práce se soubory

- nástroje (makra, pole)

Osvojené dovednosti je vhodné upevnit souběžným řešením projektu v příloze, který obsahuje pro kontrolu číselné hodnoty dosažených výsledků a obrazovky významných fází řešení. O autorech:

Tomáš Kubálek je docentem na VŠE v Praze, kde učí předměty zabývající se aplikací kancelářských programů. Byl řešitelem rozvojových projektů např. na zavedení systému evropských transferových kreditů, distanční formy výuky, e-learningu či vzdělávání zaměstnanců. Podílel se na projektu vybavení Rajské budovy VŠE mobiliářem, audiovizuální technikou a informačním systémem. Několik let působil ve funkci proděkana pro pedagogiku a informatizaci. Nyní je systémovým integrátorem Fakulty mezinárodních vztahů. Je testerem ECDL.

Markéta Kubálková je odbornou asistentkou na VŠE v Praze, kde učí předměty zabývající se aplikací kancelářských programů. Podílela se na řešení několika rozvojových projektů. Ve výzkumné práci se zabývá faktory ovlivňujícími budoucí úspěšnost malých a středních podniků a modelem růstu malých a středních podniků. Vede počítačová školení učitelů a zaměstnanců školy i externí školení. Je testerkou ECDL.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM