EN

PRÁVĚ TEĎ! DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY

Velká kniha sportovní fotografie

Martin Kozák


Profesionální tipy pro sportovní fotografii
Naučte se fotografovat sport jako skuteční profesionálové. Skvělé snímky zvládnete pořídit na jakémkoli klání nebo závodu i vy, stačí jen osvojit si postupy a techniky, které vám v knize představí zkušený fotograf. Inspirujte se řadou skvělých fotografií a začněte nacházet neobvyklé pohledy a vlastní jedinečný přístup. Odměnou pro vítěze vám pak budou výjimečné záběry nejrůznějších sportovních událostí.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 208
EAN 9788025132470
Datum vydání 20.07.2010
Věk od 15
Formát 210x235 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,74
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Zajímá vás, jak pracují profesionální fotografové? Jaké postupy a fígle se skrývají za skvělými snímky nejrůznějších sportovních výkonů? Chcete se naučit vše, co je nutné, abyste dokázali fotografovat jakýkoli sport, ať již jde o okresní přebor nebo ligové utkání? S knihou Martina Kozáka máte šanci vstoupit do světa jedinečných momentů.

Autor vás v šesti kapitolách přesvědčí, že sportovní fotografie zdaleka není žánr vyhrazený pouze profesionálům. Představí nejen základní techniky, jako jsou ostření nebo práce s časem, ale i potřebu hledat neotřelé úhly pohledu, s jejichž pomocí nejlépe vyjádříte napětí, rychlost nebo emoce probíhajícího klání. Na základě vlastních zkušeností vám pak ukáže, jak nejlépe fotografovat různé sportovní události, abyste se domů vždy vraceli s výjimečnými snímky. Kniha vám také pomůže:

- S výběrem vhodného příslušenství a další užitečné výbavy

- Pochopit, jak expoziční parametry ovlivňují výsledný snímek

- Správně ostřit, zvolit čas a vyrovnat se s různým osvětlením

- Hledat sportovní události a pohybovat se v místě jejich konání

- Fotografovat různé sporty od fotbalu přes box až po tanec

- Vytvořit atraktivní fotografickou reportáž s nevšedními záběry

Uvnitř knihy najdete oboustranný plakát ve formátu A3 O autorovi:

Martin Kozák začal intenzivně fotografovat sport a sportovní reportáže v ro¬ce 2004, kdy se vydal na dostihy ve Velké Chuchli, a za tu dobu již s fotoaparátem navštívil téměř 300 sportovních akcí nejrůznějšího rozsahu. Své zkušenosti zúročil například při práci pro ČTK, Pražský deník, Český svaz tanečního sportu nebo Českou asociaci Sport pro všechny. Mezi největší úspěchy zatím patří 3. místo na soutěži Sport amatér foto 2007 a účast na Czech Press Photo 2007. S jeho prací a aktuálními postřehy ze světa fotografování se můžete seznámit na stránkách www.martinkozak.com.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM