Nikon D5000 | Albatrosmedia.cz
EN

Nikon D5000

Od momentek k nádherným snímkům

Jeff Revell


Od momentek k nádherným snímkům. Naučte se ovládat svoji zrcadlovku skutečně kreativně.
Digitální zrcadlovky Nikon jsou spolehlivým průvodcem na všech vašich výpravách za dokonalými fotografiemi. Tato kniha vás naučí využívat možnosti fotoaparátu tak, aby výsledné fotografie byly vždy dle vašich představ. Naučíte se používat blesk, vyvážit bílou či vybrat správný objektiv, budete fotografovat portrét, sport, krajinu i ohňostroj. V této knize naleznete vše, co potřebujete vědět o fotoaparátu Nikon D5000.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název NIKON D5000: FROM SNAPSHOTS TO GREAT SHOTS
Počet stran 256
EAN 9788025128152
Datum vydání 04.05.2010
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,66
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Digitální zrcadlovky si již našly cestu do rukou téměř každého fotografa. Kromě řady výhod s sebou však přináší i nutnost věnovat pozornost nastavení mnohem většího počtu různých funkcí. Abyste dokázali skutečně naplno využít možnosti, které vám Nikon D5000 nabízí, připravil zkušený fotograf pro vás a vaši zrcadlovku knihu šitou doslova na míru.

Využijte celý potenciál svého fotoaparátu a zachyťte s jeho pomocí jedinečné okamžiky. Autor vám na řadě příkladů vysvětlí, nejenom kdy a jaký režim, expoziční parametr nebo funkci máte upravit, ale věnuje se i samotnému smyslu fotografování. S knihou tak nezískáte pouze další návod k přístroji, ale užitečného průvodce, který je připraven poradit vám s naprostou většinou fotografických situací. S jeho pomocí pak bude snadné vytvářet skvělé snímky kdykoli a kdekoli. S knihou snadno zvládnete:

- Nastavit základní funkce hned po vybalení z krabice

- Vybrat příslušenství a pochopit základní pojmy

- Používat automatické režimy a poznat jejich omezení

- Volit podle potřeby mezi profesionálními režimy

- Zachytit pohybující se objekty i statické portréty

- Fotografovat krajinu za různých světelných podmínek

- Zvolit vhodnou kompozici pro lepší snímky

- Využít naplno potenciál pokročilých funkcí přístroje

O autorovi:

Jeff Revell se na profesionální úrovni již více než 25 let věnuje fotografování krajiny, architektury a dokumentům z cestování. Jeho široký tvůrčí záběr mu přinesl řadu zkušeností, které využívá při psaní textů o technice pro svůj populární fotografický blog Photowalk Pro. Kromě článků a knih připravuje i tvůrčí dílny a oblíbené tutoriály zaměřené na pokročilé techniky fotografování. S jeho další prací se můžete seznámit na stránkách www.revellphotography.com.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM