EN

Lotus Notes

Podrobná uživatelská příručka

Marie Kučerová, Luboš Moravec


Naučte se efektivně pracovat v Lotus Notes!
Zorientujte se v záplavě nejen nových funkcí, ale také ovládání a možností nastavení aplikací z rodiny Lotus Notes 8 a 8.5! S touto uživatelskou příručkou jej dokážete plně ovládnout a efektivně využít nejen k práci s elektronickou poštou, ale také k plánování času, schůzek, evidenci kontaktů, poznámek, rychlé komunikaci a mnohému dalšímu. Naučíte se Lotus Notes používat efektivně v každodenní pracovní praxi.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 400
EAN 9788025125380
Datum vydání 22.12.2009
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,64
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Zorientujte se nejen v záplavě nových funkcí, ale také ovládání a možností nastavení aplikací z rodiny Lotus Notes 8 a 8.5! Naučte se Lotus Notes efektivně využívat v každodenní praxi, a zvyšte tak svou produktivitu!

Přehledně strukturovaná kniha z pera zkušeného autora vám ukáže, jak využít Lotus Notes nejen k práci s elektronickou poštou, ale také k plánování času, schůzek, evidenci kontaktů, poznámek, rychlé komunikaci a mnohému dalšímu. Publikace není orientovaná na popis uživatelského rozhraní, ale zabývá se jednotlivými praktickými činnostmi. Kromě názorných postupů v knize naleznete i přehled novinek verze 8.5 a nejužitečnějších klávesových zkratek, nechybí ani upozornění na možná úskalí jednotlivých činností.

Kniha se věnuje mimo jiné těmto tématům:

- Synchronizace kontaktů, propojení s Veřejnou adresní knihou

- Vytvoření a úprava vlastní Domovské stránky

- Formátování textu s využitím odstavcových stylů

- Import, export a tisk kontaktů a dokumentů Notes

- Využití indikátorů zpráv, práce s elektronickým podpisem

- Filtrování, archivace a blokování zpráv podle daných kritérií

- Správa osobního a skupinového kalendáře, rezervace zdrojů

- Vytvoření a úprava agenta a repliky aplikace Notes

- Nástroj Diskuse, Lotus Sametime, tvorba blogu a odběr RSS

O autorech:

Lubomír Moravec pracoval jako konzultant na technologie IBM, projektový manažer, technického ředitel i ředitel v několika českých ICT společnostech s mezinárodním přesahem. Dnes je regionálním manažerem a softwarovým konzultantem společnosti DATALAN, a. s. Zároveň je autorem tří knih o Lotus Notes.

Marie Kučerová po studiu na VŠE pracovala ve společnosti IBM, kde získala mimo jiné zkušenosti s produkty Lotus Notes. Nyní působí ve společnosti Avnet, distributora IBM, kde se zabývá především produkty Lotus. Patří k zakládajícím členům sdružení uživatelů produktů Lotus, Sutol o. s.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM