EN

Pinnacle Studio

Podrobný průvodce střihem a úpravou digitálního videa

Simon Gabathuler


Snadné úpravy pro vylepšení domácího videa.
Máte digitální kameru a chcete pohodlně převést video do počítače, následně jej upravit a vypálit na DVD? Kniha vás srozumitelnou, názornou a přívětivou formou provede všemi důležitými funkcemi populárního programu Pinnacle Studio. Naučíte se video převést do počítače, provést základní úpravy od střihu až po přidání titulků a nakonec vypálit na DVD. Vaše domácí video tak získá podobu skutečného filmového projektu.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Pinnacle Studio 12
Počet stran 384
EAN 9788025125038
Datum vydání 24.11.2009
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,68
Typ Kniha + DVD
Vazba brožovaná lepená

Natáčíte domácí video a chtěli byste z vašich záběrů snadno vytvořit opravdový film? Hledáte další možnosti využití populárního programu nebo jen potřebujete prohloubit své dosavadní znalosti?

Zkušený autor vás provede celým procesem od ukládání zaznamenaného videa přes jeho digitální zpracování a úpravy až po vytvoření opravdového filmu. V oficiální příručce však nepopisuje pouze jednotlivé funkce programu, ale na praktických ukázkách vám krok za krokem vysvětlí, jak postupovat, abyste při práci s videozáznamy dosáhli skvělých výsledků. Snadné ovládnutí všech potřebných nástrojů vám pak umožní rozvíjet filmovou kreativitu bez ohledu na technická omezení.

S knihou se mimo jiné naučíte:

- Převádět nahrané video do dalších formátů pro zpracování

- Ovládat různé techniky střihu a využívat přechodové efekty

- Vkládat filmové titulky a vytvořit přehledné menu disku

- Upravovat a vkládat do filmu zvukové a hudební stopy

- Vylepšit video animací snímků a vložením obrazových efektů

- Uložit kompletní film na CD, DVD nebo Blu-ray disk

- Převádět film do souborů a umístit je na internetu

Kniha se věnuje funkcím verze Pinnacle Studio 12 a starší. Přesto ji využijí i majitelé novějších verzí.

Přiložené DVD obsahuje zdarma dostupnou verzi programu Pinnacle Studio (VideoSpin) a demoverzi populárního programu Vasco da Gama 4 HDPro pro zpracování videozáznamů z cest. Při vytváření vlastního DVD menu můžete použít celou řadu přiložených předloh tlačítek, motivů pozadí a rámečků.

O autorovi:

Simon Gabathuler absolvoval kurz na filmové akademii v New Yorku a pracuje jako kameraman a střihač. Své bohaté zkušenosti získal prací na celé řadě hraných i dokumentárních filmových projektů, během nichž využíval 16mm, DV, Digi Beta a High Definition technologie záznamu obrazu. V roce 2002 začal pořádat školení a specializované kurzy z oblasti zpracování filmu a videa

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM