Adobe After Effects | Albatrosmedia.cz
EN

KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE A ČTENÍ PRO DOSPĚLÉ SE SLEVOU 20 %

Adobe After Effects

Výukový průvodce tvorbou videoefektů a animací

Cris Meyer, Trish Meyer


Naučte se vytvářet animace, textové efekty a grafické objekty pro opravdu profesionální video.)
Dvojice zkušených autorů a zakladatelů oceňovaného grafického studia pomůže čtenářům ovládnout nástroj pro skutečně profesionální úpravy digitálního videa. Jednotlivé lekce obsahují řadu názorných příkladů a text průběžně doplňují poznámky a tipy, které usnadní začátky práce s programem i začátečníkům. Přiložené DVD obsahuje výukové lekce a zdrojové materiály, je tedy možné si probírané postupy ihned vyzkoušet v praxi.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 416
EAN 9788025125007
Datum vydání 19.01.2010
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 1,1
Typ Kniha + DVD
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Věnujete se filmové postprodukci, nebo vytváření animací a pohyblivé grafiky? Pak určitě dříve či později využijete k realizaci svých nápadů program Adobe After Effects. Odhalte tedy jeho skryté možnosti a využijte je k uskutečnění svých záměrů.

Zkušení autoři vám srozumitelnou formou představí všechny nezbytné nástroje společně s možnostmi jejich využití. Každá z 11 lekcí obsahuje řadu názorných příkladů a text průběžně doplňují užitečné tipy, které usnadní začátky práce s programem začátečníkům i pokročilým. Zdrojové materiály vám umožní společně s autory pracovat na skutečných projektech a snadno si pak osvojíte všechny dovednosti od vytváření animací a používání efektů přes vkládání textu až po úpravy tvarů v 3D prostoru. V poslední 12. lekci si pak při shrnutí práce na konkrétní „zakázce“ můžete vyzkoušet, co všechno jste se naučili. V knize se mimo jiné dočtete jak:

- Vytvářet animace s využitím vrstev, klíčových snímků a kotevního bodu

- Využívat různé vlastnosti vrstev, jejich styly, možnosti skládání a úpravy

- Vylepšit ilustrované obrazy pomocí masek, šablon a režimů prolínání

- Ovládat a interpolovat klíčové snímky pro rafinovaný vzhled animací

- Vytvářet a animovat vrstvy tvarů i textu včetně umístění v 3D prostoru

- Sledovat a klíčovat záznam pro práci s nejrůznějšími zvláštními efekty

Přiložené DVD obsahuje výukové materiály ke všem probíraným lekcím. O autorech:

Trish a Chris Meyerovi jsou zakladatelé studia CyberMotion a v současnosti na svých projektech pracují pod jménem Crish Design. Věnují se návrhům a zpracování pohyblivé grafiky pro filmovou postprodukci. Jejich zkušenosti využívají významné televizní kanály jako CBS, NBC, ABC, Fox nebo HBO stejně jako filmová studia, pro která vytvořili úvodní titulky k filmům Talentovaný pan Ripley, Návrat do Cold Mountain a řadu dalších.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.