EN

DNES DOPRAVA ZDARMA ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše 

CCNA Kompletní přehled příkazů

Autorizovaný výukový průvodce

Scott Empson


Zdroj neocenitelné reference
Připravujete se na zkoušku CCNA? Pak jistě oceníte velmi snadno dostupný, rychlý přehled příkazů a jejich argumentů pro tuto zkoušku. V knize naleznete následující témata: TCP/IP, úvod do zařízení Cisco, konfigurace směrovačů, přepínání, implementace WLAN, správa sítě a řešení potíží, správa služeb IP, sítě WAN a zabezpečení sítí. Obsahuje také spoustu tipů, jak příkazy použít v reálném prostředí.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název CCNA Portable Command Guide (2nd Edition) (Self-Study Guide)
Počet stran 336
EAN 9788025122860
Datum vydání 05.05.2009
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Edice Cisco/CCNA
Hmotnost 0,52
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Připravujete se na zkoušku CCNA? Zde najdete všechny příkazy, které pro tuto odbornou úroveň budete potřebovat, navíc shrnuté do jedné šikovné publikace, kterou si můžete vzít s sebou i do stísněných prostor serverové místnosti.

Kniha zahrnuje témata požadovaná ke zkouškám ICND1 640-822, ICND2 640-816 a CCNA 640-802. Z této pohotové příručky se můžete během přípravy na zkoušku CCNA snadno naučit všechny potřebné příkazy a principy.

V průvodci najdete i shrnutí veškerých klíčových slov, argumentů příkazů a s nimi spojených výzev systému Cisco IOS Software, které budete k certifikaci CCNA potřebovat. Zahrnuje také spoustu tipů a příkladů k uplatnění příkazů v praxi. Z ukázek konfigurace lépe pochopíte, jak se příkazy v sítích skutečně používají.

10 nejdůležitějších témat knihy:

- Protokol TCP/IP

- Úvod do zařízení Cisco

- Konfigurace směrovačů

- Směrování

- Přepínání

- Implementace bezdrátové

- sítě LAN

- Správa sítě a řešení problémů

- Správa služeb IP

- Rozlehlé sítě WAN

- Zabezpečení sítě

Tato publikace patří do produktové řady Cisco Press Certification Self-Study, která čtenářům přináší možnost přípravy k certifikačním zkouškám Cisco v individuálním tempu. Tituly v této řadě jsou součástí doporučeného vzdělávacího programu od společnosti Cisco, který zahrnuje simulované i praktické školení od autorizovaných školicích partnerů Cisco Learning Partners a titulů k samostatnému studiu od vydavatelství Cisco Press.

O autorovi:

Scott Epson

vyučuje kurzy směrování, přepínání a návrhu sítí Cisco v mnoha různých studijních programech postgraduální úrovně. Je také koordinátorem Cisco Networking Academy Programu v regionální akademii NAIT, která působí v centrální a severní Albertě. Získal tři vysokoškolské tituly a momentálně je držitelem několika odborných certifikací (CCNP, CCDA, CCAI a Network+).

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM