EN

AutoCAD

Názorný průvodce pro verze 2008 a 2009

Jiří Špaček, Michal Spielmann


Nejpodrobnější výukový průvodce AutoCADem
Již 3. vydání úspěšného bestselleru z edice názorných průvodců vás seznámí se všemi důležitými postupy a návody pro efektivní práci v AutoCADu. Názorný výklad krok za krokem se zaměřuje na praktické využití AutoCADu a řešení každodenních úkolů. Příručka je užitečná jak pro začátečníky, kterým pomůže proniknout do podstaty programu, tak pro pokročilé uživatele, jež se se chtějí dozvědět o nových a nadstandardních funkcích.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr CAD
Jazyk čeština
Počet stran 376
EAN 9788025123027
Datum vydání 11.11.2008
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,586
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Aktualizované vydání oblíbené příručky z řady Názorný průvodce představuje kompletní zdroj pro efektivní navrhování v AutoCADu. V novém vydání zkušení autoři a odborníci výklad výrazně rozšířili o další témata a popis nových funkcí a nástrojů.

Nejpodrobnější výukový průvodce AutoCADem pro verze 2008 a 2009 obsahuje kompletní přehled ovládání, názorné ukázky využití v každodenní práci a řadu cvičení, v nichž si vyzkoušíte tvorbu reálných projektů v praxi. Postupně se tak naučíte vše, co pro tvorbu výkresové dokumentace skutečně potřebujete. Kniha je určena jak začínajícím uživatelům, tak těm, kteří přechází ze starších verzí programu.

Autoři se mimo jiné věnují těmto tématům:

- Přehled novinek v ovládání AutoCADu 2009

- Tvorba výkresu, zadávání souřadnic a využití kreslicích nástrojů

- Vytvoření a řízení hladin, zoomování objektů, rychlé pohledy

- Kreslení úseček, konstrukčních čar, kružnic, elips či křivek

- Uchopení a modifikace objektů, tvorba tabulek

- Měření vzdálenosti, výpočet plochy a obvodu, šrafování a komentáře

- Praktické kótování a využití multiodkazů

- Tvorba dynamických bloků, úprava a extrahování atributů

- Vykreslování, výřezy ve výkresovém prostoru a tisk

- Úvod do prostorového modelování

O autorech:

Michal Spielmann

působí již přes 15 let jako Autodesk Approved Instructor CAD produktů firmy Autodesk a dalších CAD a kancelářských aplikací. Na svém kontě má řadu článků a překlad oficiální publikace pro školení AutoCADu.

Jiří Špaček

již desátým rokem působí jako školitel kancelářských a CAD produktů, zejména od firem Microsoft a Autodesk. Je autorem či spoluautorem několika desítek článků v časopisu Computer Design a na odborných webových portálech.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Michal Spielmann

Michal Spielmann

Michal Spielmann působí již více než dvacet let jako Autodesk Approved Instructor CAD produktů firmy Autodesk a dalších CAD a kancelářských aplikací. Je držitelem oficiálních certifikací AutoCAD Professional a Inventor Professional. Na svém kontě má nespočet článků na webových portálech a překlad oficiální publikace pro školení AutoCADu. Společně s Jiřím Špačkem je autorem dlouholeté série příruček Názorný průvodce pro AutoCAD. Vystudoval VUT, FS, Počítačové navrhování strojních soustav.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM