EN

Fotomontáže a trikové fotografie ve Photoshopu

Vytváříme obrazy z fotek, fantasy ilustrace a další neobvyklé efekty

Michal Siroň


Neuvěřitelné, abstraktní, surrealistické, fantasy!
Neuvěřitelné, abstraktní, surrealistické, fantasy! Jak vznikají takové obrazy, jaký si připravit materiál, jak ho nafotit a především jak upravit ve Photoshopu? To se dozvíte na mnoha skvělých příkladech. S knihou mohou pracovat začátečníci i pokročilí uživatelé Photoshopu. Po jejím přečtení se stanete skutečnými mistry v používání běžných nástrojů s takovými výsledky, kterým ostatní nebudou chtít uvěřit.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 160
EAN 9788025117729
Datum vydání 20.11.2007
Věk od 15
Formát 210x235 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,58
Typ Kniha + CD
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Chcete se naučit vytvářet abstraktní či fantasy obrazy ze svých fotek, umět deformovat fotografii a její obsah k nepoznání a vytvořit tak nové a originální obrazy, s nimiž ostatní překvapíte, šokujete či pobavíte? Chtěli byste se naučit využívat nástroje Photoshopu zajímavou a zábavnou formou?

Zkušený grafik vám v této ojedinělé a praktické publikaci krok za krokem na příkladech předvede, jak provádět lehčí i složitější fotomontáže a využívat nástroje Photoshopu k nejrůznějším obrazovým trikům. Autor postupuje v osmi lekcích od nejjednodušších technik k těm pokročilejším. Za velmi krátkou dobu si tak osvojíte praktické techniky montáží, jež plně využijete ve svých fotografiích.

Mimo jiného se naučíte:

- Jak nafotit materiál vhodný k montážím

- Jak a kde zajistit obrázky a fotky k obrazovým trikům

- Jak provádět výběry k tvorbě abstraktních obrazů

- Jak efektně manipulovat s vrstvami a prolínat je

- Jak uměle vytvářet stíny, zrcadlové odrazy a kovový povrch

- Jak využít nástroje Photoshopu k deformaci objektů

- Jak provádět gumování a montáž ke zmnožení objektů

- Jak s libovolnou velikostí a perspektivou komponovat výřezy

- Jak do fotek vložit vlastní namalované prvky

- Jak z fotografií vytvářet vtipná a okouzlující díla

Po přečtení této knihy se budete na svět dívat zcela jinýma očima! CD přiložené ke knize obsahuje zdrojový materiál ke všem výukovým lekcím, inspirativní knihovnu obrázků autora knihy a 30denní plně funkční zkušební verzi programu Adobe Photoshop CS3 CZ.

O autorovi:

Michal Siroň se intenzivně věnuje malování a fotografice, kde využívá svých bohatých výtvarných zkušeností. Jeho práce jsou pravidelně otiskovány v časopisech věnujících se fotografování. V časopisu PhotoArt získal dvakrát ocenění Fotografie měsíce a ceny sponzorů. V roce 2006 měl výstavu svých děl v Rabasově galerii v Rakovníku. V současné době se věnuje publikační činnosti, kde chce zúročit své zkušenosti výtvarníka a fotografa ve spojení s moderními, grafickými technikami.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM