EN

Vypalujeme DVD, 2. aktualizované vydání

Petr Broža


Vše, co jste kdy chtěli vědět o vypalování DVD!
Vypalování patří mezi nejčastější úkony při práci s počítačem, jste si ale jisti, že znáte význam všech důležitých nastavení při vypalování? Kniha vás naučí vypalovat všechny myslitelné typy a formáty DVD, můžete tak pohodlně vypálit hudbu, film, fotografie i data. Dozvíte se jak používat program Nero 7 a Alcohol 120%. Publikace obsahuje i popis vypalování CD/DVD ve Windows Vista. Naučte se vypalovat DVD krok za krokem!

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 168
EAN 9788025112427
Datum vydání 13.02.2007
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,289
Typ Kniha + CD
Vazba brožovaná lepená

Chcete si vytvořit DVD s videem z vlastní dovolené? Potřebujete zálohovat větší množství dat? Rádi byste měli při ruce zálohu svých oblíbených filmů? Ve všech těchto případech je řešením vypálení disku DVD.

Na vypalování DVD není zdánlivě nic složitého, ale vyznat se v nepřeberném množství formátů, technologií, zařízení, aplikací a jejich možností už tak jednoduché není. Druhé aktualizované vydání úspěšné publikace Vypalujeme DVD vám zodpoví všechny otázky, které vás napadají v souvislosti s vypalováním dat, filmů a videa, například:

- Jak vypálit DVD ve Windows XP i Vista

- Jak zkopírovat filmové DVD

- Co dělat, je-li DVD chráněno proti kopírování

- Jak si poradit s dvouvrstvými DVD

- Kdy použít formát DVD+R a kdy DVD-R

- Jak převést film z DVD do jiných video formátů

- Jak vytvořit vlastní filmové DVD pomocí formátu DVD-Video

- Jak do svého videa přidat menu, titulky a vlastní zvuky

- Kdy používat metodu track-at-once a kdy disc-at-once

- K čemu slouží nové formáty HD-DVD a Blue-ray

Na přiloženém CD najdete užitečné utility, aplikace a programy pro vypalování DVD, například Nero Burning Rom, Alcohol 120%, DVD Shrink, WinDVD Creator, DVD Decrypter, Audio DVD Creator, DVDx, Vidomi a další.

O autorovi:

Petr Broža působil tři roky jako redaktor nejčtenějšího časopisu o počítačích Computer, tři roky pracoval jako šéfredaktor internetového časopisu MobilMania.cz a dva roky jako šéfredaktor časopisu AutoRevue.cz. Je autorem řady knižních bestsellerů, například Tvorba WWW stránek pro úplné začátečníky, Stavíme si počítač, Instalujeme a konfigurujeme počítač nebo Vypalujeme CD.

Ke stažení

pdf Obsah.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM