EN

MIKULÁŠSKÁ NABÍDKA! DOPRAVA ZDARMA A BESTSELLER OD HALINY PAWLOWSKÉ JAKO DÁREK

Jak zvládnout testy ECDL

Marie Franců


Kompletní průvodce přípravou na zkoušky ECDL!
Zkušenost z mnoha států ukazuje, že se systém zkoušek pro získání ECDL (Europen Computer Driving Licence), neboli řidičáku na počítač, osvědčil (především při přijímáni nových uchazečů do zaměstnání a zlepšení využití výpočetní techniky). Kniha vás formou řešených otázek provede přípravou na testy všech sedmi modulů, ukáže vám nejčastější chyby a způsob, jakým se výsledky hodnotí.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 160
EAN 9788025114858
Datum vydání 25.01.2007
Věk od 15
Formát 148x210 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,26
Typ Kniha + CD
Vazba brožovaná lepená

Zkušenost z mnoha států i České republiky ukazuje, že se systém zkoušek pro získání ECDL (European Computer Driving Licence), neboli „řidičáku na počítač“, osvědčil, proto jej stále více institucí a zaměstnavatelů požaduje jako doklad při přijímacím pohovoru.

Kniha vás formou řešených otázek provede přípravou na testy všech sedmi modulů, ukáže vám nejčastější chyby a způsob, jakým se výsledky hodnotí. Autorka této knihy je školitelkou a zároveň testerkou ECDL. Díky jejím zkušenostem jsou jednotlivé sady testů vytvořeny tak, aby svým počtem otázek i rozsahem doprovodných souborů přesně kopírovaly skutečné zkoušky. Navíc vám kniha umožní vypracovat si testy nanečisto a zjistit, jak byste u případných zkoušek uspěli.

Na přiloženém CD naleznete soubory, které budete potřebovat k jednotlivým sadám testů a jejich správné výsledky. Videoukázky vám předvedou řešení nejčastějších otázek a pomohou vám naučit se postupy, které se u zkoušek objevují. Na CD jsou také ukázkové internetové stránky pro možnost procvičování bez nutnosti připojení na Internet.

Dohromady se vám dostává do rukou kompletní průvodce přípravou na zkoušky ECDL, s jehož pomocí bude pro vás získání certifikátu mnohem snadnější.

O autorce:

Marie Franců se věnovala školení i testování ECDL, kromě toho je autorkou řady úspěšných knih z oblasti práce s počítači, např. úspěšného předchozího vydání této knihy, dále napsala tituly Šablony v programech Microsoft Office, Počítač pro děti Hrajeme si s texty a obrázky nebo Výuka jazyků na Internetu.

Ke stažení

pdf Obsah.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM