EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Fotografujeme makra

John Clements


Naučte se zachycovat krásu detailů.
Fotografování dech beroucích makro snímků – tedy detailů zblízka – je dnes již snadno dostupná a velmi populární technika. Kniha vám pomůže prostřednictvím nevšední sbírky makrofotografií odhalit tajemství profesionálů tohoto oboru. Prozkoumáte všechny aspekty makrofotografie včetně výběru námětů, od květin a hmyzu i k několika neobvyklým, jako je lidské tělo, struktury či abstrakce.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 144
EAN 9788025110072
Datum vydání 26.06.2006
Věk od 15
Formát 190x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,5
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Fotografujte makra, pracujte v různých podmínkách, využívejte neotřelé techniky. Spousta praktických návodů pro zkušené fotografy i začátečníky - zachyťte v detailech krásy kolem vás!

- Jakou potřebujeme výbavu

- Volba tématu aneb učíme se vidět

- Tajemství kompozice - hra barev a tvarů

- Fotíme: umění vystihnout okamžik

- Makro pod vodou

- Úpravy ve Photoshopu

- Černobílé makro

- Techniky retušování

- Inspirace ve výtvarném umění

- Slovníček odborných termínů

Edice digitální fotografie

Nástup digitálních fotografie znamená pro řadu fotografů vítané zvýšení tvůrčích možností. Většina softwarových úprav snímků dokáže napodobit efekty, které byly často vázány na poměrně složité procesy. Přesto základy focení a techniky zůstávají stejné. Poznávání vzájemných vazeb klasických postupů a digitálních manipulací je skvělou školou kreativního myšlení. Jednotlivé návody v knihách této řady nejsou vyčerpávajícím přehledem technik digitální fotografie, vnímejte je spíše jako inspiraci pro vaši kreativní práci. Hledání nových cest je dobrodružství, které vás může přivést k zajímavějším výsledkům.

O autorovi:

John Clements pracuje jako profesionální fotograf a hodně příspívá do časopisů o digitální fotografii, včetně časopisů British Journal of Photography, PC Pro a MacUser. Pracoval jako poradce pro mnoho společností zabývajících se fotografií, včetně Nikonu UK, kde byl fotografickým poradcem a Olympus Optical UK. John je autorem a spoluautorem mnoha knih o fotografii, včetně několika dalších titulů v edici Digitální fotografie vydavatelství AVA Publishing.

Ke stažení

pdf Obsah.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM