Velká kniha digitálního videa | Albatrosmedia.cz
EN

KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE A SLEVA 20 % NA BELETRII PRO DOSPĚLÉ

Velká kniha digitálního videa

Ben Long, Sonja Schenk

3,0
( 1 )

Vše o digitálním videu a jeho zpracování.
Pokud se chcete v natáčení vlastních videosnímků přiblížit profesionálům, pak jste na správné adrese. V knize se naučíte vše o přípravě scénáře k vlastnímu videoprojektu i o finanční náročnosti různých typů projektů a jejich financování, o technikách natáčení, o vybavení počítače pro střih a úpravy videa, o vylepšení méně povedených pasáží, o finalizaci projektu a jeho publikování na DVD ad.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 488
EAN 9788025105801
Datum vydání 26.05.2005
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,78
Typ Kniha + DVD
Vazba brožovaná lepená

Chcete-li se v natáčení a vytváření vlastních videosnímků přiblížit profesionálům, pak zde jste na správné adrese. V knize se naučíte nejen vše o přípravě scénáře k vlastnímu projektu, ale i o technikách natáčení, o vybavení počítače pro střih a úpravy videa, o vylepšení méně povedených pasáží, o použití různých efektů, vytváření titulků, finalizaci snímku a jeho publikování na DVD nebo jiným způsobem i o finanční náročnosti různých typů projektů a jejich financování,.

Kniha vzešla z pera zkušené televizní producentky a pomůže vám s vytvořením skvělé filmové sekvence z momentek, jež přináší život, amatérského filmu nebo poutavé prezentace.

Předností publikace je i našlapané DVD s dalšími texty o přípravě scénáře, které vycházejí z dlouhodobé zkušenosti úspěšných světových scénáristů, a filmovým materiálem pro cvičení, která jsou nedílnou součástí knihy a umožní vám vše si vyzkoušet. Publikaci ocení nejen nadšení tvůrci videa z řad veřejnosti, ale i lidé, kteří mají ve firmách na starosti přípravu nebo výběr propagačních a reklamních spotů.

Z obsahu knihy:

- Příprava scénáře a plánování natáčení

- Výběr nejvhodnější kamery

- Techniky natáčení

- Vybavení počítače

- Střih a úpravy videa na počítači

- Titulky a efekty

- Finalizace filmu a jeho publikování

Na DVD naleznete:

Další texty o tvorbě scénářů a plánování výroby filmu, videosekvence ke cvičením z knihy, zkušební verzi Adobe Premiere a After Effects.

O autorech:

Ben Long je spisovatel, producent, věnuje se natáčení videa, napsal úspěšnou knihu Complete Digital Photography.

Sonja Schenk je nezávislou producentkou, stříhá a upravuje video záznamy, spolupracovala na mnoha televizních projektech a filmech. Napsala knihu Digital Non-linear Editing.

Ke stažení

pdf Obsah.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM