Microsoft PowerPoint 2002 Uživatelská příručka | Albatrosmedia.cz
EN

Microsoft PowerPoint 2002 Uživatelská příručka

Ivo Magera


Tato uživatelská příručka je podrobným výukovým i referenčním materiálem, který vás důkladně seznámí s tvorbou prezentací a různými způsoby jejich publikování. Je provázena množstvím konkrétních tipů k použití programu i obecných rad pro úspěšnou tvorbu a předvádění prezentací.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 378
EAN 9788072266609
Datum vydání 08.08.2002
Věk od 15
Formát 190x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,68
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

„Windows, Word, Excel… to znám, ale k čemu je ten PowerPoint?“ – tuhle otázku si kladou mnozí uživatelé, kteří z PowerPointu zatím zaregistrovali na svém počítači jen ikonu, případně v něm již objevili zvláštní hračku s grafikou a zajímavými efekty. O skutečné síle tohoto prezentačního programu však dobře vědí manažeři, marketingoví pracovníci, lektoři a všichni, kdo mnohokrát s úspěchem využili působivých textově-obrazových snímků při projekci na propagačních akcí, konferencích, firemních jednáních či ve výuce.

Microsoft PowerPoint verze 2002 (součást všech verzí kancelářského balíku Microsoft Office XP) je nejrozšířenějším programem pro tvorbu a předvádění prezentací. Proti starším verzím je proměněn téměř k nepoznání: uživatelské prostředí bylo přepracováno pro praktičtější ovládání, snadnější je práce s obrázky, diagramy a vkládanými objekty, má bohatší animační efekty, zefektivnily se možnosti týmové tvorby…

Práce s PowerPointem není složitá; tápání začínajících uživatelů pramení obvykle spíše z nezkušenosti, odkud začít a čím naplnit snímky, aby prezentace byla sdělná i zajímavá. I na to zkušený autor myslel, a tak kromě podrobného popisu ovládání programu a využívání jeho bohatých funkcí zaměřil v knize pozornost i na postup při tvorbě prezentací pro různé příležitosti. Dává praktické rady i upozornění, čeho se vyvarovat, a objasňuje všudypřítomnými tipy, jak si při tvorbě a projekci úspěšné prezentace počínat.

Z obsahu:

- Seznámení s PowerPointem

- Základy vytváření prezentací

- Práce se snímky a jejich prvky

- Psaní a úpravy textu, tvorba tabulek

- Kreslení a využití obrázků a fotografií

- Tvorba grafů, diagramů

- Využití multimédií: animační a zvukové efekty, hudba a video

- Dotváření celkového vzhledu prezentací

- Příprava a tisk papírových podkladů

- Projekce živě vedené prezentace

- Automatické, interaktivní a webové prezentace

- Týmová tvorba prezentace

- Vysílání prezentací po síti

- Instalace a aktivace produktu

- Přizpůsobení uživatelského prostředí

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM