Microsoft Visio 2002 Uživatelská příručka | Albatrosmedia.cz
EN

Microsoft Visio 2002 Uživatelská příručka

Milan Brož


Kreslit na počítači s Visiem není složité a s uživatelskou příručkou to zvládnete i bez předchozích zkušeností. Autor vás seznámí s uživatelským prostředím, koncepcí tvorby výkresů, jednotlivými funkcemi a provede vás tvorbou vizuální prezentace dat různého typu. V knize také naleznete vzorové marketingové diagramy, prostorová a organizační schémata i grafy.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 264
EAN 9788072265657
Datum vydání 01.01.2001
Věk od 15
Formát 190x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,48
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Tato příručka vás seznámí se všemi důležitými nástroji a schopnostmi Visia 2002 (je doplňkovou aplikací k balíku Microsoft Office XP) a naučí vás všemu, co potřebujete pro jeho využití v každodenní praxi:

- Úvod do Visia 2002 – seznámíte se s prostředím programu.

- Práce se soubory – zvládnete operace, které budete provádět jako nezbytnou samozřejmost mnohokrát denně, i ty, které rozšíří nebo zjednoduší vaši práci, např. odeslání dokumentu elektronickou poštou či ochranu souborů.

- Základní techniky práce s Visiem – stěžejní kapitola, v níž se naučíte vytvářet výkresy, používat šablony obrazců, provádět s obrazci různé operace, doplňovat text a připravit výkres k tisku.

- Rozšiřující techniky – dozvíte se, jak pracovat s hladinami, formátovat za použití stylů, barevně upravovat obrazce a měnit šablony.

- Vazba na ostatní aplikace – propojení Visia s dalšími aplikacemi Microsoft Office, problém přenosu výkresů a obrázků z jiných aplikací a v různých formátech.

- Příklady – ukázky využití Visia v praxi (blokové diagramy, marketingové diagramy, grafy a tabulky, prostorové rozmístění, organizační schémata).

- Přílohy – užitečný přehled příkazů, ikon, funkcí, klávesových zkratek, základních pojmů a doporučení pro práci ve Visiu 2002.

Výklad je podepřen množstvím příkladů, řadou tipů a rad zkušeného autora.

Milan Brož pracuje jako konzultant pro firmy, je externím redaktorem magazínu CHIP a občas přispívá i do časopisu Computer. Výpočetní techniku přednáší na soukromé Vyšší obchodní podnikatelské škole a Vysoké škole obchodní v Praze. Práci s počítači věnoval 18 knih, několik seriálů a množství článků.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM