Posloucháme hudbu s programem Winamp | Albatrosmedia.cz
EN

Posloucháme hudbu s programem Winamp

Miroslav Klíma


Winamp, legendární hudební přehrávač na PC, dokáže mnohem víc než jen pouštět MP3 . V knize se dozvíte o všech možných doplňcích, které z vašeho Winampu udělají ultimediální studio pro poslech i úpravy hudby. Na CD naleznete bohatou kolekci nástrojů pro dokonalý požitek z hudby.

Detailní informace

Žánr hudba na PC
Jazyk čeština
Počet stran 112
EAN 9788072266876
Datum vydání 11.07.2002
Věk od 15
Formát 148x210 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,16
Typ Kniha + CD

Dnes snad jen nováček ve světě počítačů neví, co je a k čemu je Winamp. Proč kniha k tak jednoduchému programu? Co může být obtížného na přehrávání skladeb a tvorbě playlistů? Pokud od Winampu nečekáte více, než jednoduché funkce typu spuštění skladby, zastavení jejího přehrávání, přeskočení skladby a několik dalších, vystačíte si se znalostmi z podobných zařízení z našeho fyzického světa, ať již jde o CD přehrávač nebo třeba videorekordér. To by ale byla škoda. Poslední verze přehrávačů (jak řady 2.xx, tak i betaverze třetí řady) totiž nabízí tolik funkcí a především k ní existuje tolik rozšíření (pluginů, componentů, skinů, vizualizačních nástrojů…), že se již vyplatí sestavit ucelenější publikaci s návodem na ovládání nejen Winampu, ale i nejzajímavějších doplňků. S možností okamžitě si vyzkoušet představený software díky přiloženému CD získá hudbymilovný uživatel počítače vskutku zajímavou šanci poznat něco nového, či si lépe osvojit to, s čímž se již setkal.

- Instalace a základní funkce Winampu

- Co ještě Winamp umí – méně používané funkce a usnadnění

- K čemu jsou, jak se instalují a používají pluginy

- Vzhled na přání – kolekce skins

- Co je nového ve verzi 3

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.