1001 tipů a triků pro Microsoft Office 2000 | Albatrosmedia.cz
EN

 UŽ JEN DNES DOPRAVA ZDARMA!

1001 tipů a triků pro Microsoft Office 2000

Ivo Magera, Tomáš Šimek


Bohatá sbírka užitečných rad, málo známých možností a obvykle utajených postupů, s nimiž může kterýkoli uživatel okamžitě zjednodušit svou práci a najít nová využití pro své každodenní pomocníky – Word, Excel, Outlook a Access.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 426
EAN 9788072264643
Datum vydání 03.04.2002
Věk od 15
Formát 190x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Edice Tipy a triky
Hmotnost 0,65
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Všem, kdo si při práci s programy Word, Excel, Outlook či Access všimli, že nevyužívají plně jejich možností nebo některé činnosti provádějí neobratně a nemají čas studovat dlouhé pasáže tlustých knih, vycházíme vstříc sbírkou více než tisícovky nejužitečnějších zkratek, fint, prospěšných možností a zajímavých funkcí v Microsoft Office 2000. Hlavním cílem předložených tipů je ušetřit uživatelům námahu a čas. Mnohé jim přinesou rozšíření dovedností, jiné směřují k vytváření hezčích, profesionálněji vypadajících dokumentů a řada triků je řešením obvyklých problémů.

V knize objeví nové možnosti všichni – snad s výjimkou dokonalých znalců Microsoft Office. Většina tipů bude užitečná každému, kdo programy Office používá v každodenní práci a jehož dovednosti nepřevyšují znalosti začátečníka. Na své si však jistě přijdou i zkušenější uživatelé a desítky postřehů a rad jsme připravili i pro odborníky z řad administrátorů a programátorů. Budete sami překvapeni, kolik činností, které i několikrát denně provádíte zdlouhavě, se dá zvládnout stiskem jediné klávesové zkratky, ikony, kterou lze přidat na panel, nebo třeba jiným příkazem. Microsoft Office 2000 je natolik vyspělým, produktem, že – s minimální nadsázkou – lze říci: „kdykoli cítíte, že něco provádíte nepohodlně či složitě, pak ke stejnému výsledku vede mnohem přímočařejší postup – a často ne jediný!“ Víte například:

- jak se zbavit panelu Schránka po každém kopírování?

- jak odvolat právě odeslanou zprávu?

- jak označit jedním klepnutím větu, odstavec,…?

- jak vložit stejné hodnoty do celé oblasti najednou?

- že text v buňce může být víceřádkový?

- že v Excelu lze řadit i zprava doleva?

- jak vytvořit seznam povolených hodnot pro buňky?

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.