EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Učebnice AutoCADu R14

Jaroslav Kletečka, Petr Fořt


Publikace vám pomůže proniknout přehledně a postupně do všech tajů programu: objasní pojmy a obsluhu i ovládání programu, základní operace jako kreslení a editování. Další kapitoly potom kladou důraz na vlastní konstruování – práci s objekty, šrafování, kótování, práci s bloky atd. Závěrečná část knihy se věnuje modelování, tvorbě těles i ploch.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 418
EAN 9788072264407
Datum vydání 03.04.2002
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,6
Typ Kniha

Publikace vám pomůže proniknout přehledně a postupně do všech tajů programu: objasní pojmy a obsluhu ovládání programu, základní operace jako kreslení a editování. Další kapitoly potom kladou důraz na vlastní konstruování – práci s objekty, šrafování, kótování, práci s bloky atd. Závěrečná část knihy se věnuje modelování, tvorbě těles i ploch.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Petr Fořt

Petr Fořt

Odborník ve výživě s praxí v klinické biochemii, imunochemii a sportovní fyziologii, bývalý poradce reprezentačních týmů a profesionálních sportovců. Spolupracuje s odbornými lékaři především v oblasti preventivní medicíny a řešení obezity. Je autorem speciálního systému s názvem Komplexní nutriční typologie, který slouží k hodnocení nutričního stavu. Angažuje se v popularizaci zdravé výživy, v řešení obezity a dětské výživy a hodnocení specifických výživových stylů. Je autorem více než dvou desítek knižních publikací.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM