EN

💥POUZE DNES💥 Zadejte kód VIKEND100 a získáte slevu 100 Kč při nákupu nad 500 Kč

CoolMom in da house

Kamila Štěpánková


Sbírka povídek o životě jedné matky, která vychovává dvě malé „šelmy“. Nevšední okamžiky života plné radostí i starostí obou zúčastněných stran vás jistě pobaví.
CoolMom je příběh autorky knihy Kamily Štěpánkové a mapuje život matky na mateřské dovolené. Autorka vypráví o svých pocitech a dojmech z mateřství s humorem sobě vlastním, který (jak sama tvrdí) jí jediný brání v tom, aby se z toho nezbláznila. Hlavní postavy jsou její dvě malé šelmy Lili s Pepíkem a manžel Pepa. Děj se odehrává nejprve v České republice, pak se přesouvá do Oregonu, kam se rodina přestěhovala. Tam poznávají Ameriku a zažívají napínavé chvíle.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 136
EAN 9788076509573
Datum vydání 02.03.2023
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,178
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Příběh CoolMom – autorky knihy Kamily Štěpánkové mapuje život matky na mateřské dovolené. CoolMom vypráví o svých pocitech a dojmech z mateřství s humorem sobě vlastním, který (jak sama tvrdí) jí jediný brání v tom, aby se z toho nezbláznila. Hlavní postavy jsou její dvě malé šelmy Lili s Pepíkem a manžel Pepa. Děj se odehrává nejprve v České republice, pak se přesouvá do Oregonu, kam se rodina přestěhovala. Tam poznávají Ameriku a zažívají napínavé chvíle. Použitím přímé řeči, která skvěle zachytává bezprostřední reakce dětí, autorka ozvláštnila text a přiblížila se tak blíže čtenáři. Kniha jistě zaujme vtipem a líčením života v USA.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM