EN

CoolMom in da house

Kamila Štěpánková


Sbírka povídek o životě jedné matky, která vychovává dvě malé „šelmy“. Nevšední okamžiky života plné radostí i starostí obou zúčastněných stran vás jistě pobaví.
CoolMom je příběh autorky knihy Kamily Štěpánkové a mapuje život matky na mateřské dovolené. Autorka vypráví o svých pocitech a dojmech z mateřství s humorem sobě vlastním, který (jak sama tvrdí) jí jediný brání v tom, aby se z toho nezbláznila. Hlavní postavy jsou její dvě malé šelmy Lili s Pepíkem a manžel Pepa. Děj se odehrává nejprve v České republice, pak se přesouvá do Oregonu, kam se rodina přestěhovala. Tam poznávají Ameriku a zažívají napínavé chvíle.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 136
EAN 9788076509573
Datum vydání 02.03.2023
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,178
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Příběh CoolMom – autorky knihy Kamily Štěpánkové mapuje život matky na mateřské dovolené. CoolMom vypráví o svých pocitech a dojmech z mateřství s humorem sobě vlastním, který (jak sama tvrdí) jí jediný brání v tom, aby se z toho nezbláznila. Hlavní postavy jsou její dvě malé šelmy Lili s Pepíkem a manžel Pepa. Děj se odehrává nejprve v České republice, pak se přesouvá do Oregonu, kam se rodina přestěhovala. Tam poznávají Ameriku a zažívají napínavé chvíle. Použitím přímé řeči, která skvěle zachytává bezprostřední reakce dětí, autorka ozvláštnila text a přiblížila se tak blíže čtenáři. Kniha jistě zaujme vtipem a líčením života v USA.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM