EN

Jak spolu rostliny mluví

Helena Haraštová


Díky této knize už se v říši upovídaných rostlin nikdy neztratíš.
Napadlo tě někdy, že rostliny, které nás obklopují v lese, v parku, na ulici a tak krásně nám umí zdobit byt, jsou pořádně upovídané? Vyprávějí si, varují se, a dokonce si i pomáhají. Díky otevíracím okénkům v této knize jim porozumíš!

Detailní informace

Ilustrátor Dao Linh
Jazyk čeština
Počet stran 14
EAN 9788000068480
Datum vydání 10.04.2023
Věk od 4
Formát 190x190 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,26
Typ Kniha
Vazba leporelo knížkové

Napadlo tě někdy, že rostliny, které nás obklopují v lese, v parku, na ulici a tak krásně nám umí zdobit byt, jsou pořádně upovídané?

S naší knížkou se dozvíš, že i když rostliny nemluví lidskou řečí, umí si vzájemně vyprávět o tom, co zažily, varovat se, chlácholit se, a dokonce si v případě nouze také pomáhají. Otevírací okénka na každé dvojstraně ti pomohou uvědomit si, jak spolu rostliny mluví beze slov. Díky této knize už se v rostlinné říši nikdy neztratíš!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Helena Haraštová

Helena Haraštová

Jako první z rodiny se narodila v Brně. Po gymnáziu vystudovala divadelní dramaturgii a anglistiku. Několik let se věnovala překládání a dramaturgické činnosti, poté se stala redaktorkou v nakladatelství B4U Publishing a tam se zamilovala do literární tvorby pro děti. Aktuální přehled o dění v této dynamické oblasti si udržuje také díky dceři Kateřině a synu Josefovi. Ráda cestuje a objevuje nová místa.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM