EN

Tajné kódy pro chytré děti

Kolektiv


Přes 65 zapeklitých hádanek na procvičení tvého bystrého mozku!
Obrázková kniha plná rafinovaných hádanek založených na tajných šifrách, od starodávných hieroglyfů, přes klasickou morseovku až po moderní špionské kódy… Začneme nejprve lehčími hlavolamy, ale postupně budeme přitvrzovat! Zvládneš rozlousknout složité kódy jako skutečný tajný agent? Určitě ano! Každá stránka obsahuje i čas dostatečný k nalezení řešení, který se ale určitě pokus překonat. Pokud se ti to podaří, můžeš si stránky s hádankami i vybarvit. Klíč k nevyřešeným úkolům najdeš na konci knihy.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Secred codes 65+ timed puzzles to test your skill!
Původní jazyk angličtina
Překladatel Marie Dupalová
Počet stran 96
EAN 9788026445593
Datum vydání 16.01.2023
Věk od 10
Formát 210x297 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,347
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Obrázková kniha plná rafinovaných hádanek založených na tajných šifrách, od starodávných hieroglyfů, přes klasickou morseovku až po moderní špionské kódy…

Zvládneš rozlousknout všechny složité rébusy jako skutečný tajný agent? Určitě ano! Pak můžeš pomocí šifer, které ses v této špionské knize naučil, posílat tajné zprávy svým kamarádům. Nezapomeň je však šifrování také naučit!

Každá stránka obsahuje informaci o čase dostatečném k nalezení řešení, který se ale určitě pokus překonat. Když by sis nad nějakým zapeklitým rébusem lámal hlavu marně, nezoufej… řešení najdeš v klíči na konci knihy.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM