EN

Mazané schovávačky pro chytré děti

Zvířata

Kolektiv


Přes 80 zapeklitých hádanek na procvičení tvého bystrého mozku!
Vypečená kniha plná obrázkových hádanek, ve které bude tvým úkolem najít zvířata, která se liší od ostatních. Ze začátku je možná objevíš snadno, ale postupně se před tebou budou schovávat mnohem rafinovaněji! Zvládneš vypátrat všechny záškodníky a nebo ti někteří uniknou? V tomto případě můžeš najít řešení v klíči na konci knihy. Každá stránka také obsahuje čas dostatečný k nalezení odpovědi, který se ale určitě pokus překonat. Pokud se ti to podaří, můžeš si některé stránky s hádankami i vybarvit.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Possible Impossible Odd one out Animals
Původní jazyk angličtina
Překladatel Marie Dupalová
Počet stran 96
EAN 9788026445586
Datum vydání 16.01.2023
Věk od 7
Formát 210x297 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,342
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Vypečená kniha plná obrázkových hádanek, kde bude tvým úkolem najít zvířata, která se liší od ostatních. Ze začátku je možná objevíš snadno, ale postupně se před tebou budou schovávat mnohem rafinovaněji!

Zvládneš vypátrat všechny záškodníky, a nebo ti někteří uniknou? Záleží na tom, jestli se ti podaří rozdílné zvíře okamžitě spatřit, nebo se naopak zasekneš hned na začátku pátrání. V tomto krajním případě najdeš řešení v klíči na konci knihy.

Každá stránka také obsahuje informaci o čase dostatečném k nalezení odpovědi, který se ale určitě pokus překonat. Pokud se ti to podaří, můžeš si některé stránky s hádankami i vybarvit.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM