EN

Ve městě: Umíš se správně chovat?

Radka Píro


Umíš se ve městě správně chovat?
Prolistuj si tuto knížku a dozvíš se, co bychom nikdy neměli dělat ve veřejné dopravě, jak se chovat v obchodě nebo jak si bezpečně počínat na ulici. Odklápěcí stránky se správnými a nesprávnými řešeními ti poradí.

Detailní informace

Ilustrátor Brian Fitzgerald
Jazyk čeština
Počet stran 24
EAN 9788000067902
Datum vydání 27.02.2023
Věk od 4
Formát 180x180 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,237
Typ Kniha
Vazba leporelo knížkové

Možná se ti zdá, že pravidla správného chování jsou zapeklitá, tak to ale není. Stačí jen porozumět, proč je v určitých situacích některé chování vhodné a jiné nevhodné, a půjde ti to samo. Prolistuj si tuto knížku a dozvíš se, co bychom nikdy neměli dělat ve veřejné dopravě, jak se chovat v obchodě nebo jak si bezpečně počínat na ulici. Odklápěcí stránky se správnými a nesprávnými řešeními ti poradí.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Jak se chovat..."

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Radka Píro

Radka Píro

Radka je knihomolka, milovnice netradičních příběhů a vášnivá cestovatelka. Během studia cizích jazyků absolvovala několik akademických pobytů a stáží ve Francii a Německu. Po ukončení studia pracovala jako stážistka v nakladatelství a na volné noze jako korektorka knih a copywriterka. Poté nastoupila do zahraniční sekce nakladatelství Albatros, kde píše a redakčně zpracovává vzdělávací knihy pro děti.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM