EN

Mladokrevní

Sasha Laurens


Střední vám může pěkně pít krev. Zvlášť když je plná upírů
Kat a Taylor spolu mají sdílet pokoj na koleji a oběma je jasné, že to neskončí dobře. Zatímco pro Kat je prestižní upírská škola vykoupením ze života v chudobě a utajení mezi lidmi, Taylor má plné zuby konzervativních hodnot upírské smetánky. Pak ale Kat začne odhalovat tajemství krevní náhražky, kterou kvůli nebezpečnému viru všichni pijí místo lidské krve. Ačkoli jejich přátelství minule neskončilo dobře, Kat a Taylor musí spojit síly, aby rozkryly záhadu, která možná sahá daleko za hranice školy.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Youngblood
Původní jazyk angličtina
Překladatel Markéta Forejtová
Počet stran 440
EAN 9788076617858
Datum vydání 24.07.2023
Věk od 13
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,411
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Kat Finnová a její matka jen tak tak přežívají mezi lidmi. Jako všichni upíři musí pít Hemu, drahou syntetickou krevní náhražku, aby přežily, protože téměř celé lidstvo bylo infikováno virem, který je pro upíry smrtící. Kat se netěší na věčnost strávenou přežíváním a chudobou, ale když zjistí, že byla přijata na Střední školu Harcote, prestižní přípravku, která tajně přijímá pouze upíry, ví, že se začíná blýskat na lepší časy.

Taylor Sangerová se topí v bohatství upírského světa, ale už ji unavují jeho zpátečnické konzervativní hodnoty – zvlášť když přijde na sexualitu, sama se dávno hrdě vyoutovala jako lesba. Teď už musí jen protrpět další dva roky na Harcote a bude volná. Ale když přijde na to, že její novou spolubydlící je Kat, vyděsí se. Protože ona a Kat bývaly nejlepší kamarádky před velmi dlouhou dobou a neskončilo to dobře.

Když Taylor narazí na tělo mrtvého upíra a Kat najde ve školních archivech něco skutečně šokujícího, obě dvě si uvědomí, že na Harcote se skrývají temná tajemství – která nejspíš sahají daleko za hranice školních pozemků.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM