EN

💥POUZE DNES💥 Zadejte kód VIKEND100 a získáte slevu 100 Kč při nákupu nad 500 Kč

Proti srsti

Klára Mandausová


Každá se nenarodí jako kočka
Co chybí ženě s úspěšnou kariérou a neúspěšnými vztahy? Kočka! Macour z útulku není ale ledajaká kočka. Intrikuje, manipuluje, neustále Miluně žvaní do života a snaží se ze své paničky udělat… prostě kočku. Zatočí se všemi hraboši, najde Miluně toho pravého a naučí ji konečně přemýšlet kočičím způsobem? Obě jsou součástí příběhu o lásce k sobě i druhým, veterinářích a věcech, které občas neprobíhají podle našich představ. Vlastně většinou.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 224
EAN 9788026724759
Datum vydání 18.05.2023
Věk od 18
Formát 115x185 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,26
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Po čem vlastně ženy touží? Zatímco Macour ke spokojenosti potřebuje plné břicho a klid, nová majitelka této svérázné kočky by ráda našla toho pravého. Jenomže místo lásky buduje kariéru a když zatouží po něčí blízkosti, pořídí si kočku z útulku, která si na přítulnost zrovna moc nepotrpí. Raději intrikuje, manipuluje lidmi a ironicky komentuje dění kolem sebe. Miluna však její rady neslyší, a tak na všechno musí přijít sama. Macour je pro ni nakonec spojencem, dokáže jí otevřít oči a konečně z ní udělá kočku s vlastním názorem. Každá žena si přece zaslouží skvělého muže. A každá kočka má nárok na dobrého veterináře a majitelku, která jí nebude dělat ostudu.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Klára Mandausová

Klára Mandausová

Klára Mandausová  je novinářka, literární redaktorka a spisovatelka. Proti srsti je její desátá kniha. Vydala také román Odměna za nevěru, sbírky fejetonů My dokonalé a Holky s voctem, podílela se na knize Dobro a zlo 21. století, ve které vedla rozhovor s teologem Markem Váchou, a opatřila texty monografii botanické malířky Pavlíny Kourkové Duše květů. V dětství byla k zastižení nejčastěji v knihovně. Do dvaadvaceti byla přesvědčená, že se z ní stane učitelka, nejspíš aby mohla psát alespoň po tabuli, ale v žádné škole pro ni nebylo místo. Po studiu na VŠE proto zamířila do MF Dnes. Během psaní o ekonomice se jí narodila dcera Kristina. Později vyměnila práci v deníku za lifestyle Marianne a magazín Forbes. Od roku 2022 působí v nakladatelství Mladá fronta. Vedle své rodiny, vtipných mužů a veselých kamarádek miluje lesy, hory, galerie, kavárny u řeky, historické části měst a zvířata, obzvlášť zlatého retrívra Arnošta a skupinu kocourů, které s dcerou postupně adoptovaly z útulků. Ráda říká, že s laskavostí nejdál dojdeš a na lásce stojí svět.  
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM