EN

Zahrada a hlasy z temnoty

Harnach


Pokračování úspěšného dětského thrilleru
Marty a Teza si užívají konec prázdnin a k událostem, které prožili v Zahradě, se už nechtějí vracet. Jednoho dne se však objeví vyhublé kotě, které je vtáhne zpět do světa magie, záhad a nebezpečí. Přivede totiž zástupce armády svobodných zvířat, kteří po Martym žádají pomoc. Velesestra Sophie prý v podzemí vězní zvířata, která může osvobodit jen on… Vrátí se Marty do Zahrady a osvobodí trpící tvory? Jaká je Sophiina pravá tvář a co je velesestra zač? A nečeká v Zahradě další nebezpečné překvapení?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Řada Zahrada
Počet stran 216
EAN 9788026443551
Datum vydání 05.09.2022
Věk od 9
Formát 147x210 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,405
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Pokračování úspěšného dětského thrilleru

Marty s Tezou si užívají pohodový konec prázdnin a k událostem, které prožili začátkem léta v tajemné Zahradě, se už nechtějí příliš vracet. Jednoho dne se však u jejich bazénu objeví vyhublé kotě, které je vtáhne zpět do světa plného magie, záhad a nebezpečí. Přivede totiž zástupce armády svobodných zvířat, kocoura Deana a veverku Jorga, kteří po Martym žádají pomoc. Velesestra Sophie prý v podzemí své Zahrady vězní ubohá zvířata, která může osvobodit jen on, Zachránce…

Vrátí se Marty opět do Zahrady a povede se mu zachránit nešťastné trpící tvory? Jaká je Sophiina pravá tvář a co je velesestra vlastně zač? A nečeká v Zahradě další z řady nebezpečných překvapení?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Zahrada"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM