EN

Hravý průvodce Českem II.

Iva Petřinová


23 jedinečně ilustrovaných výletů od autorů oceněného bestselleru Hravý průvodce Prahou!
Nazujte opět toulavé boty a objevujte spolu se svými dětmi krásy naší vlasti! Druhý díl oblíbeného průvodce udělá z každého výletu nezapomenutelný zážitek. Vydáte se k opičímu hrádku, do města pohádek, k ptačím domkům či za skalními skřítky. Budete putovat krajinou podél řeky Berounky, projdete se krápníkovými jeskyněmi, hornickými štolami nebo se vypravíte za husity do Tábora. A během putování vás čeká spousta zajímavostí, pověstí, úkolů i kvízů!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Vojtěch Šeda
Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Počet stran 208
EAN 9788025361993
Datum vydání 23.02.2023
Věk od 6
Formát 167x239 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,5
Typ Kniha
Vazba měkké desky z kartonu

Čekají vás prázdniny nebo volný víkend? Tak nazujte toulavé boty a objevujte spolu se svými dětmi krásy naší vlasti!

Druhý díl oblíbeného růvodce udělá z každého výletu nezapomenutelný zážitek. Vydáte se k opičímu hrádku, do města pohádek, k ptačím domkům či za skalními skřítky. Budete putovat krajinou podél řeky Berounky, projdete se krápníkovými jeskyněmi, hornickými štolami nebo se vypravíte za husity do Tábora. O všech místech se dozvíte spoustu zajímavostí či pověstí a užijete si i plnění úkolů i kvízů!

„Jakákoliv hravá forma, která dostane rodinu ven, je úctyhodná! A je skvělý, když je to knižní průvodce. Zvednout se, užít si spolu ten čas, překlopit ho v dobrodružství a společný zážitek, to jsou hodnoty, který nám z života nezmizí!"

– Lukáš Hejlík, Gastromapa

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Hravý průvodce Českem"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Iva Petřinová

Iva Petřinová

Vystudovala cestovní ruch na Vysoké škole obchodní a od té doby pracuje jako průvodkyně. V současné době se věnuje průvodcování po Praze zaměřenému především na tematické vycházky pro děti. Z toho čerpá inspiraci pro články publikované na blogu, v několika časopisech a v knižní prvotině Hravý průvodce Prahou. Ráda beseduje s žáky při vzdělávacích programech přímo ve školách.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM