EN

Dobrodružství z Among Us: Mise Morwen

Tereza Kopecká


Nech se spolu s Fredym a jeho posádkou doslova pohltit nekonečností temného vesmíru…
Na kosmické základně EM. ZO-0912 Akademie pro vesmírné piloty se schyluje k závěrečným zkouškám. Fredyho a jeho spolužáky čeká první samostatný let, jenže místo party kamarádů se musí na palubě zkušebního plavidla vypořádat s vylosovanými členy posádky, ze kterých není ani trochu nadšený. Proboha, jsou to vůbec lidi? No, možná ne tak docela… Co myslíš, podaří se jim společně úkol zvládnout a vrátit se zpět na Zemi? Uvidíme… Každopádně buď ve střehu a rozmysli si, než se k někomu na palubě otočíš zády!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Tomáš Kopecký
Jazyk čeština
Počet stran 176
EAN 9788026444879
Datum vydání 31.10.2022
Věk od 7
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,337
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Na kosmické základně EM. ZO-0912 Akademie pro vesmírné piloty se schyluje k náročným závěrečným zkouškám. Fredyho a jeho spolužáky čeká první samostatný let, na který se už nedočkavě připravují. Jenže místo skvělé party kamarádů se musí Fredy na palubě věčně porouchaného vesmírného plavidla vypořádat s náhodně vylosovanými členy posádky, ze kterých není ani trochu nadšený. Proboha, jsou to vůbec lidi? No, možná ne tak docela…

Nech se spolu s Fredym, Karin, Fankou, Petrou a Alexem pohltit nekonečností temného vesmíru… Co myslíš, podaří se jim obtížný úkol zvládnout a vrátit se zpět na školní základnu? Uvidíme… Každopádně ti dám ještě před odletem jednu radu: buď stále ve střehu a dobře si rozmysli, než se k někomu z nich otočíš zády!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM