EN

Jóga - anatomický vybarvovací atlas

Praktický průvodce svaly, kostmi a klouby v pohybu

Kolektiv


Poznejte anatomii lidského těla snadným způsobem!
Tato kniha určená nadšencům a instruktorům jógy vám nabízí zábavnou cestu lidským tělem se zaměřením na kosti, klouby, svaly a pojivové tkáně používané v józe. Pochopíte, jak při cvičení fungují, naučíte se terminologii, názvy anatomických prvků a jejich umístění v lidském těle. Vše hravou formou – ve více než 60 krásných černobílých kresbách ásan si budete vybarvovat jednotlivé svaly, kosti, tkáně. Tyto znalosti vám přinesou hlubší porozumění pohybu v józe. Jako bonus v knize naleznete 32 výukových karet.

Detailní informace

Ilustrátor Kolektiv
Jazyk čeština
Původní název The Yoga Anatomy Coloring Book: A Visual Guide to Form, Function, and Movement
Původní jazyk angličtina
Překladatel Kateřina Trenzová
Počet stran 136
EAN 9788026443780
Datum vydání 22.09.2022
Věk od 18
Formát 210x270 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,497
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Tato kniha určená nadšencům a instruktorům jógy vám nabízí zábavnou a poučnou cestu lidským tělem se zaměřením na kosti, klouby, svaly a pojivové tkáně používané v józe. Pochopíte, jak během cvičení fungují, naučíte se potřebnou terminologii, názvy anatomických struktur a jejich umístění v lidském těle. To vše hravou formou – ve více než 60 krásných černobílých kresbách jógových pozic (ásan) si budete sami vybarvovat jednotlivé svaly, kosti, tkáně.

Tyto znalosti zlepší vaše praktikování jógy a přinesou hlubší porozumění pohybu v jednotlivých jógových ásanách. Jako bonus v knize naleznete 32 karet, které si vystřihnete, a můžete se tak učit na cestách, případně si s jejich pomocí kdykoliv snadno ověřovat své znalosti.

Autorka je instruktorka jógy, učitelka anatomie a masážní terapeutka.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM