EN

Falešné růže

Jessica S. Olsonová


Může dokonalý portrét zachránit lidský život?
Myra má výjimečný dar. Svým malířským uměním dokáže měnit lidskou podobu. Aby se nestala terčem vydírání, musí své schopnosti skrývat. Jedné mrazivé noci však Myru navštíví guvernérova žena a žádá nemožné – vzkřísit svého mrtvého syna Willa. Pokud to Myra neudělá, udá ji. Po příchodu do honosného domu dívka zjišťuje, že mladíkova smrt nebyla nehoda, ale vražda. Dokáže za pomoci guvernérova syna Augusta odhalit pravdu a najít viníka?

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Jazyk čeština
Původní název A Forgery of Roses
Původní jazyk angličtina
Překladatel Eva Brožová
Počet stran 376
EAN 9788025362273
Datum vydání 20.04.2023
Věk od 13
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Fragment
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Myra má dar, který většinu lidí děsí. Svým malířským uměním totiž dokáže měnit lidskou podobu. Aby se nestala terčem vydírání nebo udání, musí své schopnosti skrývat. Jedině tak může zajistit bezpečí sobě a své nemocné sestře, se kterou zůstala sama.

Jedné mrazivé noci však Myru navštíví guvernérova žena a žádá nemožné – vzkřísit pomocí malířské magie svého mrtvého syna Willa. Pokud to Myra neudělá, udá ji.

Po příchodu do guvernérova domu dívka zjišťuje, že mladíkova smrt nebyla nehoda, ale vražda. Pokud se má pokusit napravit jeho četná zranění, musí zjistit, jak k nim došlo. Honosné sídlo však ukrývá mnohem víc než jen temné rodinné tajemství. Dokáže za pomoci guvernérova staršího syna Augusta odhalit pravdu, najít viníka a vyváznout se zdravým krkem?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM