EN

Vůně domácího pečení

Ludmila Gottwaldová


Objevte zcela nový rozměr kynutí a pečení – se slánkem!
Kynuté pečivo má nezaměnitelnou chuť, za kterou vděčí především kvasinkám. Kromě droždí a přírodního kvasu však existuje ještě jedna možnost: slánek. Že jste o něm nikdy neslyšeli? Není divu, tahle originální metoda má v českých pečicích publikacích premiéru. Jak dosáhnout skvělého výsledku? Třeba i s formulkou „věnuj mi jednu noc“ – zatímco vy nerušeně spíte, s těstem se dějí nevídané zázraky. Myslím, že tuto metodu si zamilujete.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 280
EAN 9788026441786
Datum vydání 18.04.2022
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,783
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

KYNUTÉ PEČIVO MÁ NEZAMĚNITELNOU CHUŤ, ZA KTEROU VDĚČÍ PŘEDEVŠÍM KVASINKÁM. KROMĚ DROŽDÍ A PŘÍRODNÍHO KVASU VŠAK EXISTUJE JEŠTĚ JEDNA MOŽNOST: SLÁNEK. ŽE JSTE O NĚM NIKDY NESLYŠELI? NENÍ DIVU, TAHLE ORIGINÁLNÍ METODA MÁ V ČESKÝCH PEČICÍCH PUBLIKACÍCH PREMIÉRU. JAK DOSÁHNOUT SKVĚLÉHO VÝSLEDKU? TŘEBA I S FORMULKOU „VĚNUJ MI JEDNU NOC“ – ZATÍMCO VY NERUŠENĚ SPÍTE, S TĚSTEM SE DĚJÍ NEVÍDANÉ ZÁZRAKY. MYSLÍM, ŽE TUTO METODU SI ZAMILUJETE.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Petra Stříhavková
Skvělá kniha, psaná srdcem a skvělé recepty, které fungují 👌😋, skvělá autorka ♥️.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Ludmila Gottwaldová

Ludmila Gottwaldová

Sama o sobě říká, „jsem všechno, jen ne dokonalá“. Dnes na plný úvazek manželka, matka a babička, ale taky zapálená pekařka, kuchařka, velká čtenářka, zahradnice, pečovatelka a chovatelka různé drobné zvířeny. Původně zdravotní sestra s 15letou praxí v ordinaci, ale v životě pracovala ledaskde. Nesnáší pokrytce, lháře, rybí tuk, zubaře, stát na jedné noze a tvářit se, že jí to nevadí. Spoluautorka knihy Upečeno s láskou.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM