EN

DNES DOPRAVA ZDARMA ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše 

Vůně domácího pečení

Ludmila Gottwaldová


Objevte zcela nový rozměr kynutí a pečení – se slánkem!
Kynuté pečivo má nezaměnitelnou chuť, za kterou vděčí především kvasinkám. Kromě droždí a přírodního kvasu však existuje ještě jedna možnost: slánek. Že jste o něm nikdy neslyšeli? Není divu, tahle originální metoda má v českých pečicích publikacích premiéru. Jak dosáhnout skvělého výsledku? Třeba i s formulkou „věnuj mi jednu noc“ – zatímco vy nerušeně spíte, s těstem se dějí nevídané zázraky. Myslím, že tuto metodu si zamilujete.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 280
EAN 9788026441786
Datum vydání 18.04.2022
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,783
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

KYNUTÉ PEČIVO MÁ NEZAMĚNITELNOU CHUŤ, ZA KTEROU VDĚČÍ PŘEDEVŠÍM KVASINKÁM. KROMĚ DROŽDÍ A PŘÍRODNÍHO KVASU VŠAK EXISTUJE JEŠTĚ JEDNA MOŽNOST: SLÁNEK. ŽE JSTE O NĚM NIKDY NESLYŠELI? NENÍ DIVU, TAHLE ORIGINÁLNÍ METODA MÁ V ČESKÝCH PEČICÍCH PUBLIKACÍCH PREMIÉRU. JAK DOSÁHNOUT SKVĚLÉHO VÝSLEDKU? TŘEBA I S FORMULKOU „VĚNUJ MI JEDNU NOC“ – ZATÍMCO VY NERUŠENĚ SPÍTE, S TĚSTEM SE DĚJÍ NEVÍDANÉ ZÁZRAKY. MYSLÍM, ŽE TUTO METODU SI ZAMILUJETE.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Petra Stříhavková
Skvělá kniha, psaná srdcem a skvělé recepty, které fungují 👌😋, skvělá autorka ♥️.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Ludmila Gottwaldová

Ludmila Gottwaldová

Sama o sobě říká, „jsem všechno, jen ne dokonalá“. Dnes na plný úvazek manželka, matka a babička, ale taky zapálená pekařka, kuchařka, velká čtenářka, zahradnice, pečovatelka a chovatelka různé drobné zvířeny. Původně zdravotní sestra s 15letou praxí v ordinaci, ale v životě pracovala ledaskde. Nesnáší pokrytce, lháře, rybí tuk, zubaře, stát na jedné noze a tvářit se, že jí to nevadí. Spoluautorka knihy Upečeno s láskou.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM