EN

Víly a kouzelný dort

Cristal Snow


První díl vtipné série o povedené partě vílích kamarádek
Penny a její dvě nejlepší kamarádky jsou víly, ne vždy se ale jako víly chovají. A co teprve když se do sousedství přistěhuje nový vílí kluk, který se zdá být až nechutně dokonalý… Penny se rozhodne, že ho musí vystrnadit. Stačí, aby ochutnal kouzelný dort zapomnění. Sehnat správné ingredience je ale fuška a vílí kluk nakonec není tak hrozný, jak se na první pohled zdálo. Dokáže Penny napravit svoji chybu, anebo už je moc pozdě?

Detailní informace

Ilustrátor Kati Vuorento
Jazyk čeština
Původní název Penni Peanutheart 1
Původní jazyk finština
Překladatel Lenka Fárová
Počet stran 192
EAN 9788000069012
Datum vydání 31.10.2022
Věk od 8
Formát 145x205 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,392
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Penny a její dvě nejlepší kamarádky jsou kouzelné víly, ne vždy se ale jako víly chovají. A co teprve když se do sousedství přistěhuje nový vílí kluk, který se zdá být až nechutně dokonalý… Penny se rozhodne, že ho musí vystrnadit stůj co stůj. Stačí, aby ochutnal kouzelný dort, a zmizí. Sehnat správné ingredience je ale fuška, jeden průšvih tak stíhá druhý, a ani vílí kluk nakonec není tak hrozný, jak se na první pohled zdálo. Dokáže Penny uznat svůj omyl a napravit škody, které napáchala, anebo už je moc pozdě?

První díl vtipné finské série o povedené partě vílích kamarádek, nominovaný hned na dvě prestižní finské ceny za nejlepší dětskou knihu.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Cristal Snow

Cristal Snow

Cristal Snow je finský hudebník, režisér, herec a také autor dětských knih. Jeho prvotina Víly a kouzelný dort se stala ve Finsku bestsellerem a byla nominována hned na dvě prestižní ceny za nejlepší knihu pro děti. V současnosti už má dvě pokračování a byla přeložena do několika jazyků. Cristal studoval herectví na City College of New York. Napsáním dětské knihy si splnil svůj velký sen.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM