EN

Zatoulaní psi

Tomáš Smetana


Konceptuální pohádka výjimečného výtvarníka Tomáše Smetany, která nás nutí přemýšlet a představovat si, o čem si asi tak ti psi povídají a kam se to vlastně zatoulali…
Kniha Zatoulaní psi vznikla k výstavě malíře Tomáše Smetany v roce 2003. Výjimečný výtvarník Smetana vytvářel tuto konceptuální pohádku krátce po narození dcerky Antonie v počtu několika kusů. V tomto vydání na původní Smetanovy obrazy a jejich komentáře reagují v nových verších všestranný umělec Petr Nikl a básník Michal Šanda. Niklovy i Šandovy básně jsou k dostání na velkoformátových plakátech Smetanových obrazů v signované limitované edici.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 14
EAN 9788075581716
Datum vydání 25.11.2021
Věk od 3
Formát 260x230 mm
Nakladatelství Meander
Edice Modrý slon
Hmotnost 0,506
Typ Kniha
Vazba vázaná s potahem z jiného materiálu

Kniha Zatoulaní psi vznikla k výstavě malíře Tomáše Smetany v roce 2003. Výjimečný výtvarník Smetana vytvářel tuto konceptuální pohádku krátce po narození dcerky Antonie v počtu několika kusů. V tomto vydání (nakladatelství Meander) na původní Smetanovy obrazy a jejich komentáře reagují v nových verších všestranný umělec Petr Nikl a básník Michal Šanda. Výpravné a detailní Smetanovy obrazy oba tyto umělce stejně jako nás nutí přemýšlet a představovat si, o čem si asi tak ti psi povídají a kam se to vlastně zatoulali… Niklovy i Šandovy básně jsou k dostání na velkoformátových plakátech Smetanových obrazů v signované limitované edici 100 kusů.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM