EN

Teta to zase plete

Ivona Březinová


Jak se dají poplést pohádky? Přečtěte si třeba, jak čert a Káča tahali velikou řepu.
Popletené pohádky? S tetou Bětou si jich užijete! Malí čtenáři, kteří znají pohádky, budou kulit oči, například jak princeznu Zlatovlásku musí Jiřík zachraňovat jako kdysi slepička svého kohoutka. A všech osm pohádek je takhle zašmodrchaných!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr pohádka
Jazyk čeština
Počet stran 64
EAN 9788000064604
Datum vydání 11.10.2021
Věk od 6
Formát 160x195 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,262
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Popletené pohádky? S tetou Bětou si jich užijete! Malí čtenáři, kteří znají pohádky budou kulit oči, například jak princeznu Zlatovlásku musí Jiřík zachraňovat jako kdysi slepička svého kohoutka.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Teta to plete"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Ivona Březinová

Ivona Březinová

Je spisovatelkou na volné noze, šest let vedla semináře tvůrčího psaní na Literární akademii. Její prvotina Zrcátko pro Markétu načala bohatou řadu knih od leporel přes pohádky, příběhy pro malé čtenáře (F jako Fík, Vítej, Karle!, Ďasík a Ďáblík), populárně naučné texty a encyklopedie až po romány pro teenagery. Pro dívky vydala literární cestopisy (tzv. Béčkovky) a nevyhýbá se ani závažným tématům (Lentilka pro dědu Edu, Kluk a pes, Řvi potichu, brácho, triptych Holky na vodítku). Mnohé její publikace získaly ocenění a byly přeloženy do cizích jazyků. Autorka ráda beseduje se svými čtenáři.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM