EN

Skřítek Kompostík a jeho další dobrodružství

Miluše Štefanová


Druhý díl pohádky-nepohádky z jedné skutečné zahrady s bohatě ilustrovanými, vtipnými i napínavými příběhy zvířátek, které okouzlí děti i dospělé.
Když se po zimě objeví Kompostík znovu na zahrádce, večerní setkávání a nová dobrodružství s jeho zvířecími kamarády mohou pokračovat. Skřítek zvířátkům vypráví o své zimní práci v podzemí, péči o kořeny stromů a významu kompostu. Volné pokračování prvního dílu knížky o skřítkovi Kompostíkovi přináší nové příhody. Celá parta taky bude muset čelit nebezpečné kuně Vasilise, která plánuje útok na slepičky. Podaří se zvířátkům a Kompostíkovi její plán překazit?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 64
EAN 9788076505438
Datum vydání 25.11.2021
Věk od 7
Formát 170x230 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,315
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Když se po zimě objeví Kompostík znovu na zahrádce, večerní setkávání a nová dobrodružství s jeho zvířecími kamarády mohou pokračovat. Skřítek zvířátkům vypráví o své zimní práci v podzemí, péči o kořeny stromů a významu kompostu. Volné pokračování prvního dílu knížky o skřítkovi Kompostíkovi přináší nové příhody. Skřítek Chordík, Kompostíkův bratr a učitel v Lesní rychloškole, bude učit mňoukat zachráněnou kočičku Katku. Návštěvou a odlišným chováním překvapí zvířátka a Kompostíka buldočka Ajša z Prahy. Celá parta taky bude muset čelit nebezpečné kuně Vasilise, která plánuje útok na slepičky. Podaří se zvířátkům a Kompostíkovi její plán překazit?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM