EN

DNES DOPRAVA ZDARMA ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše 

Psí záchranář

Vzpomínky nejen na misi v Bejrútu a na zásah při tornádu

Petr Svoboda


Vyprávění muže, který se svým psím parťákem vždy toužil pomáhat druhým.
Víte, co obnáší práce záchranářského kynologa? Jaké úkony následují po příjezdu na místo katastrofy, kde vidíte zbořené sutiny rodinných domů, auta v roztodivných pozicích a pozohýbané stromy? Petr Svoboda se s USAR týmem účastnil záchranných prací po výbuchu v Bejrútu a vyrazil na pomoc jižní Moravě, když na ní řádilo tornádo.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 152
EAN 9788026443131
Datum vydání 18.08.2022
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,403
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Vyprávění muže, který se svým psím parťákem vždy toužil pomáhat druhým.

Víte, co obnáší práce záchranářského kynologa? Jaké úkony následují po příjezdu na místo katastrofy, kde vidíte zbořené sutiny rodinných domů, auta v roztodivných pozicích a pozohýbané stromy? Petr Svoboda se účastnil záchranných prací po výbuchu v Bejrútu a vyrazil na pomoc jižní Moravě, když na ní řádilo tornádo.

Kniha Psí záchranář začíná vyprávěním o snu malého kluka, který moc chtěl pejska. Seznámíte se s jeho cestou k záchranářské kynologii, s výcvikem, který musel absolvovat, i s náležitostmi, které tato práce obnáší. Tato kniha mapuje období skoro dvaceti let. Vzestupy i pády. Je to kniha o původně naivním dětském snu, jehož naplnění předčilo i ta největší očekávání. Autor osvětlí čtenářům některé pojmy, se kterými se můžete v záchranářské kynologii setkat, a odpoví na nejčastější otázky spojené s touto profesí. Po přečtení první časti se dostanete k příběhům, které Petr Svoboda se svými psy skutečně prožil. Příběhy obsahují vzpomínky z výcviků, soustředění a zásahů.

A věřte, že sny se plní!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM