EN

O kolečko víc

David Lauda


Ztřeštěná kniha o tom, že mít o pár koleček víc nemusí být vždycky na škodu. Zvlášť když vám pomůžou zachránit vaši vesnici a tak trochu i celý svět před bláznivým zloduchem.
Třináctiletý Vincent Libeček býval skvělým fotbalistou, než na školním výletě skočil šipku do vody. Od té doby má díky svému vozíčku, na kterém brázdí Pšoukovice se svým gangem ze 7. B a prudce inteligentním francouzským buldočkem Winstonem, o pár koleček víc. Náraz hlavou do šutru mu ale spustil senzory, a on se tak v každém snu mění v superagenta. Teď před ním a jeho týmem stojí nepřítel bláznivější a šílenější než všechny tobogany a horské dráhy střední Evropy.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 96
EAN 9788076504950
Datum vydání 09.12.2021
Věk od 11
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,152
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Třináctiletý Vincent Libeček býval skvělým fotbalistou, než na školním výletě skočil šipku do vody. Od té doby má díky svému vozíčku, na kterém brázdí Pšoukovice se svým gangem ze 7. B a prudce inteligentním francouzským buldočkem Winstonem, o pár koleček víc. Náraz hlavou do šutru mu ale spustil senzory, a on se tak v každém snu mění v superagenta JATKA (Jedinečné Absolutně Tajné Kvalifikované Agentury). Teď před ním a jeho týmem stojí nepřítel bláznivější a šílenější než všechny tobogany a horské dráhy střední Evropy. Tento bývalý neúspěšný spisovatel žije na okraji společnosti v obří zavařovačce a chystá se pomstít všem posměváčkům. Záchrana Pšoukovic nebude úplné lehárko. Čeká na vás létající supervozík, terapeutická miniprasátka, ztřeštěné honičky, první láska a spousta dobrodružství.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM