EN

Krev v ráji

Peter Tremayne


Fidelma s Eadulfem řeší sérii vražd v malebné vesničce Cloichín
Fidelma s Eadulfem se v chladném únorovém dni roku 671 vracejí do Cashelu. Na noc chtějí zastavit ve známém hostinci v horách, ten je ale do základů vypálený. Zamíří tedy k vísce Cloichín, ležící v údolí pod horami, kterou si Fidelma pamatuje jako krásné a blahobytné místo, pravý ráj na zemi. Zde se ale stanou svědky pokusu o oběšení neznámého cizince, bez soudu obviněného z vraždy místní rodiny. Fidelma s Eadulfem mají nelehký úkol nalézt příslovečného hada ve středu tamního společenství.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 28
Jazyk čeština
Původní název Blood in Eden
Původní jazyk angličtina
Počet stran 320
EAN 9788076018228
Datum vydání 05.06.2023
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Vyšehrad
Hmotnost 0,303
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Fidelma s Eadulfem se v chladném únorovém dni roku 671 vracejí do Cashelu. Na noc se hodlají zastavit ve známém hostinci v horách, ten je ale do základů vypálený. Zamíří tedy k malé vísce Cloichín, ležící v úrodném údolí pod horami, kterou si Fidelma pamatuje jako krásné a blahobytné místo, pravý ráj na zemi. Zde se ale stanou svědky pokusu o oběšení neznámého cizince, bez soudu obviněného z vraždy místní rodiny. Fidelma zjišťuje, že vesničany vede fanatický kněz Gadra, který se zpěčuje její autoritě a tradiční irské právo odsuzuje jako pohanské. Fidelma s Eadulfem mají nelehký úkol nalézt příslovečného hada ve středu tamního společenství.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Sestra Fidelma"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Peter Tremayne

Peter Tremayne

Peter Tremayne, vlastním jménem Peter Berresford Ellis (* 1943 v anglickém Coventry ve Warwickshire). Vzhledem ke svým irským, skotským, velšským a bretonským předkům se zaměřil na studium Keltů a keltské kultury. Své akademické vzdělání využil v populárněvědných pracích, stejně jako v beletrii. Dosud vydal 77 knih, 60 povídek a kromě toho publikoval četné přednášky a uveřejnil nepočítaně novinových článků. Pod pseudonymem Peter Tremayne vydal 37 knih, z nichž právě detektivní příběhy o sestře Fidelmě mu vynesly velkou popularitu. Jeho díla vycházejí ve více než dvaceti jazycích.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM